Átalakítás Tanzániai shilling erre: Ukrán Hryvnya

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Tanzániai shilling [TZS] erre: Ukrán Hryvnya [UAH], vagy Átalakítás Ukrán Hryvnya erre: Tanzániai shilling.

1 TZS = 61.5163225984 UAH. A Tanzániai shilling Ukrán Hryvnya-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 61.5163225984-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 UAH = 0.0162558481678 TZS). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 TZS = 61.5163225984 UAH
  • 1 UAH = 0.0162558481678 TZS
  • 10 TZS = 615.163225984 UAH
  • 100 TZS = 6151.63225984 UAH



Hogyan lehet átalakítani Tanzániai Shilling erre: Ukrán Hryvnya

1 TZS = 61.5163225984035 UAH

Példa: átalakít 15 TZS erre: UAH:
15 TZS = 15 × 61.5163225984035 UAH = 922.744838976053 UAH


Tanzániai Shilling erre: Ukrán Hryvnya Átalakítási táblázat

Tanzániai shilling Ukrán Hryvnya
1 TZS 61.5163225984 UAH
2 TZS 123.032645197 UAH
3 TZS 184.548967795 UAH
5 TZS 307.581612992 UAH
10 TZS 615.163225984 UAH
20 TZS 1230.32645197 UAH
50 TZS 3075.81612992 UAH
100 TZS 6151.63225984 UAH
500 TZS 30758.1612992 UAH
1000 TZS 61516.3225984 UAH

Tanzániai Shilling

A Tanzániai shilling (TZS) Tanzánia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciók során használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

1966-ban vezették be, helyettesítve a Kelet-afrikai shillinget, a Tanzániai shilling különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása és a valuta rendszer modernizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a Tanzániai shilling széles körben használt Tanzániában minden pénzügyi tranzakcióhoz, beleértve a készpénzes fizetéseket, banki műveleteket és kereskedelmet, és a Tanzániai Bank irányítja.


Ukrán Hryvnya

Az ukrán hryvnya (UAH) Ukrajna hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A hryvnya először 1918-ban jelent meg Ukrajnában a rövid ideig tartó függetlenség idején, majd a Szovjetunió rubeljével váltotta fel. 1996-ban vezették vissza, miután Ukrajna függetlenné vált a Szovjetuniótól, és a karbovanyets helyett a nemzeti valuta lett.

Jelenlegi használat

Ma a hryvnya Ukrajnában az egyetlen törvényes fizetőeszköz, széles körben használják mindennapi tranzakciókban, banki és pénzügyi piacokon. A Nemzeti Bank irányítja, és modern bankjegyeket és érméket tartalmaz.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Tanzániai shilling Ukrán Hryvnya-ban?

1 Tanzániai shilling (TZS) = 61.5163225984 Ukrán Hryvnya (UAH).

Hogyan váltod át a Tanzániai shilling-t Ukrán Hryvnya-ra?

Szorozd meg a Tanzániai shilling értéket 61.5163225984-szel. Például 25 TZS × 61.5163225984 = 1537.90806496 UAH.

Mennyi 10 Tanzániai shilling Ukrán Hryvnya-ban?

10 TZS = 615.163225984 UAH.

Melyik egység nagyobb, a Tanzániai shilling vagy a Ukrán Hryvnya?

A Tanzániai shilling a nagyobb egység: 1 TZS = 61.5163225984 UAH.



Átalakítás Tanzániai shilling Erre: Egyéb Valuta Egységek