Átalakítás Török Lira erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Török Lira [TRY] erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja [AED], vagy Átalakítás Egyesült Arab Emírségek Dirhamja erre: Török Lira.
1 TRY = 11.0117631042 AED. A Török Lira Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 11.0117631042-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 AED = 0.0908119790211 TRY). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 TRY = 11.0117631042 AED
- 1 AED = 0.0908119790211 TRY
- 10 TRY = 110.117631042 AED
- 100 TRY = 1101.17631042 AED
Hogyan lehet átalakítani Török Lira erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja
1 TRY = 11.0117631041525 AED
Példa: átalakít 15 TRY erre: AED:
15 TRY = 15 × 11.0117631041525 AED = 165.176446562287 AED
Török Lira erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja Átalakítási táblázat
| Török Lira | Egyesült Arab Emírségek Dirhamja |
|---|---|
| 1 TRY | 11.0117631042 AED |
| 2 TRY | 22.0235262083 AED |
| 3 TRY | 33.0352893125 AED |
| 5 TRY | 55.0588155208 AED |
| 10 TRY | 110.117631042 AED |
| 20 TRY | 220.235262083 AED |
| 50 TRY | 550.588155208 AED |
| 100 TRY | 1101.17631042 AED |
| 500 TRY | 5505.88155208 AED |
| 1000 TRY | 11011.7631042 AED |
Török Lira
A török lira (TRY) Törökország hivatalos valutája, amelyet mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A török lirát először 1923-ban vezették be, az oszmán lírát váltva. Többször átválogatták és reformálták, beleértve az 2005-ös Új Török Lira bevezetését az infláció és a valuta stabilitási problémáinak kezelése érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a török lira az elsődleges valuta Törökországban minden gazdasági tevékenységhez. Egyes Észak-Ciprus régiókban is elfogadják, és pénzügyi piacokon, banki tranzakciókban használják az ország egész területén.
Egyesült Arab Emírségek Dirhamja
Az Egyesült Arab Emírségek Dirhamja (AED) az Egyesült Arab Emírségek hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
Az AED-t 1973-ban vezették be, és a Katar- és Dubai-riyal helyett, hogy egységesítse az emírségekben használt különböző valutákat és létrehozzon egy nemzeti pénzügyi rendszert.
Jelenlegi használat
Az AED széles körben használt az Egyesült Arab Emírségekben mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és elismert stabil és megbízható valutának a régióban.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Török Lira Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-ban?
1 Török Lira (TRY) = 11.0117631042 Egyesült Arab Emírségek Dirhamja (AED).
Hogyan váltod át a Török Lira-t Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-ra?
Szorozd meg a Török Lira értéket 11.0117631042-szel. Például 25 TRY × 11.0117631042 = 275.294077604 AED.
Mennyi 10 Török Lira Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-ban?
10 TRY = 110.117631042 AED.
Melyik egység nagyobb, a Török Lira vagy a Egyesült Arab Emírségek Dirhamja?
A Török Lira a nagyobb egység: 1 TRY = 11.0117631042 AED.