Átalakítás Türkmenisztáni manat erre: Dél-Szudáni Font
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Türkmenisztáni manat [TMT] erre: Dél-Szudáni Font [SSP], vagy Átalakítás Dél-Szudáni Font erre: Türkmenisztáni manat.
1 TMT = 0.000744569735912 SSP. A Türkmenisztáni manat Dél-Szudáni Font-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.000744569735912-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 SSP = 1343.05754286 TMT). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 TMT = 0.000744569735912 SSP
- 1 SSP = 1343.05754286 TMT
- 10 TMT = 0.00744569735912 SSP
- 100 TMT = 0.0744569735912 SSP
Hogyan lehet átalakítani Türkmenisztáni Manat erre: Dél-Szudáni Font
1 TMT = 0.000744569735912177 SSP
Példa: átalakít 15 TMT erre: SSP:
15 TMT = 15 × 0.000744569735912177 SSP = 0.0111685460386827 SSP
Türkmenisztáni Manat erre: Dél-Szudáni Font Átalakítási táblázat
| Türkmenisztáni manat | Dél-Szudáni Font |
|---|---|
| 1 TMT | 0.000744569735912 SSP |
| 2 TMT | 0.00148913947182 SSP |
| 3 TMT | 0.00223370920774 SSP |
| 5 TMT | 0.00372284867956 SSP |
| 10 TMT | 0.00744569735912 SSP |
| 20 TMT | 0.0148913947182 SSP |
| 50 TMT | 0.0372284867956 SSP |
| 100 TMT | 0.0744569735912 SSP |
| 500 TMT | 0.372284867956 SSP |
| 1000 TMT | 0.744569735912 SSP |
Türkmenisztáni Manat
A Türkmenisztáni manat (TMT) Türkmenisztán hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Türkmenisztáni manatot 1993-ban vezették be, helyettesítve a Szovjet rubelt, és több átváltoztatáson ment keresztül a gazdaság stabilizálása és az infláció ellenőrzése érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a manat széles körben használatos Türkmenisztánban a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és kereskedelemhez, bankjegyeket és érméket a Türkmenisztáni Központi Bank bocsát ki.
Dél-Szudáni Font
A Dél-Szudáni Font (SSP) Dél-Szudán hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Dél-Szudáni Fontot 2011-ben vezették be Dél-Szudán függetlenségét követően, felváltva a Szudáni Fontot, mint az ország hivatalos valutáját.
Jelenlegi használat
Az SSP aktívan használatos Dél-Szudánban mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és kereskedelemhez, folyamatos erőfeszítések zajlanak a pénzügyi rendszer stabilizálására és modernizálására.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Türkmenisztáni manat Dél-Szudáni Font-ban?
1 Türkmenisztáni manat (TMT) = 0.000744569735912 Dél-Szudáni Font (SSP).
Hogyan váltod át a Türkmenisztáni manat-t Dél-Szudáni Font-ra?
Szorozd meg a Türkmenisztáni manat értéket 0.000744569735912-szel. Például 25 TMT × 0.000744569735912 = 0.0186142433978 SSP.
Mennyi 10 Türkmenisztáni manat Dél-Szudáni Font-ban?
10 TMT = 0.00744569735912 SSP.
Melyik egység nagyobb, a Türkmenisztáni manat vagy a Dél-Szudáni Font?
A Dél-Szudáni Font a nagyobb egység: 1 TMT csak 0.000744569735912 SSP-nek felel meg.