Átalakítás Tajikisztáni Szomoni erre: Macedón Denár

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Tajikisztáni Szomoni [TJS] erre: Macedón Denár [MKD], vagy Átalakítás Macedón Denár erre: Tajikisztáni Szomoni.

1 TJS = 0.182909521665 MKD. A Tajikisztáni Szomoni Macedón Denár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.182909521665-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 MKD = 5.46718394372 TJS). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 TJS = 0.182909521665 MKD
  • 1 MKD = 5.46718394372 TJS
  • 10 TJS = 1.82909521665 MKD
  • 100 TJS = 18.2909521665 MKD



Hogyan lehet átalakítani Tajikisztáni Szomoni erre: Macedón Denár

1 TJS = 0.182909521664919 MKD

Példa: átalakít 15 TJS erre: MKD:
15 TJS = 15 × 0.182909521664919 MKD = 2.74364282497379 MKD


Tajikisztáni Szomoni erre: Macedón Denár Átalakítási táblázat

Tajikisztáni Szomoni Macedón Denár
1 TJS 0.182909521665 MKD
2 TJS 0.36581904333 MKD
3 TJS 0.548728564995 MKD
5 TJS 0.914547608325 MKD
10 TJS 1.82909521665 MKD
20 TJS 3.6581904333 MKD
50 TJS 9.14547608325 MKD
100 TJS 18.2909521665 MKD
500 TJS 91.4547608325 MKD
1000 TJS 182.909521665 MKD

Tajikisztáni Szomoni

A Tajikisztáni Szomoni (TJS) Tajikisztán hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Szomoni 2000-ben került bevezetésre, helyettesítve a tajikis rubelt 1 Szomoni = 1000 rubel árfolyamon, a perzsa Samanid uralkodó, Ismail Szamán után elnevezve (más néven Szultán Ahmad).

Jelenlegi használat

A TJS aktívan használatos Tajikisztán elsődleges valutájaként mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi tevékenységekhez, a nemzeti bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.


Macedón Denár

A Macedón Denár (MKD) Észak-Macedónia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Denárt 1992-ben vezették be Észak-Macedónia függetlenségét követően, helyettesítve a Jugoszláv dinárt. Különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

A Denár aktívan használatos az ország nemzeti valutájaként mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és kereskedelemhez, a Nemzeti Bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Tajikisztáni Szomoni Macedón Denár-ban?

1 Tajikisztáni Szomoni (TJS) = 0.182909521665 Macedón Denár (MKD).

Hogyan váltod át a Tajikisztáni Szomoni-t Macedón Denár-ra?

Szorozd meg a Tajikisztáni Szomoni értéket 0.182909521665-szel. Például 25 TJS × 0.182909521665 = 4.57273804162 MKD.

Mennyi 10 Tajikisztáni Szomoni Macedón Denár-ban?

10 TJS = 1.82909521665 MKD.

Melyik egység nagyobb, a Tajikisztáni Szomoni vagy a Macedón Denár?

A Macedón Denár a nagyobb egység: 1 TJS csak 0.182909521665 MKD-nek felel meg.



Átalakítás Tajikisztáni Szomoni Erre: Egyéb Valuta Egységek