Átalakítás Salvadori Colón erre: Indiai Rupee

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Salvadori Colón [SVC] erre: Indiai Rupee [INR], vagy Átalakítás Indiai Rupee erre: Salvadori Colón.

1 SVC = 0.10116481242 INR. A Salvadori Colón Indiai Rupee-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.10116481242-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 INR = 9.88485992387 SVC). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 SVC = 0.10116481242 INR
  • 1 INR = 9.88485992387 SVC
  • 10 SVC = 1.0116481242 INR
  • 100 SVC = 10.116481242 INR



Hogyan lehet átalakítani Salvadori Colón erre: Indiai Rupee

1 SVC = 0.101164812420344 INR

Példa: átalakít 15 SVC erre: INR:
15 SVC = 15 × 0.101164812420344 INR = 1.51747218630516 INR


Salvadori Colón erre: Indiai Rupee Átalakítási táblázat

Salvadori Colón Indiai Rupee
1 SVC 0.10116481242 INR
2 SVC 0.202329624841 INR
3 SVC 0.303494437261 INR
5 SVC 0.505824062102 INR
10 SVC 1.0116481242 INR
20 SVC 2.02329624841 INR
50 SVC 5.05824062102 INR
100 SVC 10.116481242 INR
500 SVC 50.5824062102 INR
1000 SVC 101.16481242 INR

Salvadori Colón

A Salvadori Colón (SVC) El Salvador hivatalos valutája volt 2001-ig, mint az ország pénzneme a mindennapi tranzakciókhoz.

Történet/Keletkezés

1892-ben vezették be, a Salvadori Colón felváltotta a pesót, és 2001-ig használták, amikor El Salvador az Egyesült Államok dollárját fogadta el hivatalos valutának. Christopher Columbus (Cristóbal Colón) után nevezték el.

Jelenlegi használat

A Salvadori Colón már nem forgalomban; 2001-ben felváltotta az amerikai dollár, és ma már elavult, nincs jelenlegi használata tranzakciókban.


Indiai Rupee

Az indiai rupee (INR) India hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciók és pénzügyi cserék során használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

Az indiai rupee története az ókori Indiába nyúlik vissza, ahol ez ezüstérméként volt ismert. Hivatalosan a brit uralom alatt fogadták el valutaként, és különböző címleteken és reformokon keresztül fejlődött a jelenlegi formájáig.

Jelenlegi használat

Ma az INR széles körben használt India-szerte mindenféle pénzügyi tranzakcióhoz, készpénzben és digitálisan egyaránt, és az Indiai Központi Bank irányítja. Néhány szomszédos országban is elfogadják, és nemzetközi kereskedelemben elismert valuta.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Salvadori Colón Indiai Rupee-ban?

1 Salvadori Colón (SVC) = 0.10116481242 Indiai Rupee (INR).

Hogyan váltod át a Salvadori Colón-t Indiai Rupee-ra?

Szorozd meg a Salvadori Colón értéket 0.10116481242-szel. Például 25 SVC × 0.10116481242 = 2.52912031051 INR.

Mennyi 10 Salvadori Colón Indiai Rupee-ban?

10 SVC = 1.0116481242 INR.

Melyik egység nagyobb, a Salvadori Colón vagy a Indiai Rupee?

A Indiai Rupee a nagyobb egység: 1 SVC csak 0.10116481242 INR-nek felel meg.



Átalakítás Salvadori Colón Erre: Egyéb Valuta Egységek