Átalakítás São Tomé és Príncipe Dobra (2018 előtt) erre: Argentín Peso
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban São Tomé és Príncipe Dobra (2018 előtt) [STD] erre: Argentín Peso [ARS], vagy Átalakítás Argentín Peso erre: São Tomé és Príncipe Dobra (2018 előtt).
1 STD = 17.5977949249 ARS. A São Tomé és Príncipe Dobra (2018 előtt) Argentín Peso-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 17.5977949249-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 ARS = 0.056825301367 STD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 STD = 17.5977949249 ARS
- 1 ARS = 0.056825301367 STD
- 10 STD = 175.977949249 ARS
- 100 STD = 1759.77949249 ARS
Hogyan lehet átalakítani São Tomé És Príncipe Dobra (2018 Előtt) erre: Argentín Peso
1 STD = 17.5977949248521 ARS
Példa: átalakít 15 STD erre: ARS:
15 STD = 15 × 17.5977949248521 ARS = 263.966923872782 ARS
São Tomé És Príncipe Dobra (2018 Előtt) erre: Argentín Peso Átalakítási táblázat
| São Tomé és Príncipe Dobra (2018 előtt) | Argentín Peso |
|---|---|
| 1 STD | 17.5977949249 ARS |
| 2 STD | 35.1955898497 ARS |
| 3 STD | 52.7933847746 ARS |
| 5 STD | 87.9889746243 ARS |
| 10 STD | 175.977949249 ARS |
| 20 STD | 351.955898497 ARS |
| 50 STD | 879.889746243 ARS |
| 100 STD | 1759.77949249 ARS |
| 500 STD | 8798.89746243 ARS |
| 1000 STD | 17597.7949249 ARS |
São Tomé És Príncipe Dobra (2018 Előtt)
A São Tomé és Príncipe Dobra (STD) volt São Tomé és Príncipe hivatalos valutája 2018 előtt, amelyet a mindennapi tranzakciók során használtak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A Dobra 1977-ben került bevezetésre, helyettesítve a portugál escudót az ország függetlensége után. 100 cêntimre osztották. A valuta különböző inflációs nyomásokat tapasztalt, és 2018-ban helyettesítette az új Dobra (STN), ahol 1 új Dobra = 1000 régi Dobra volt.
Jelenlegi használat
Az STD 2018 óta már nem használatos; az ország most az új São Tomé és Príncipe Dobra (STN) valutát használja. A régi STD bankjegyek elavultnak számítanak, és főként történelmi érdekességként értékelik őket.
Argentín Peso
Az Argentín Peso (ARS) Argentína hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
Az Argentín Peso először 1881-ben került bevezetésre, helyettesítve az Argentín Austral-t. Többször átválogatták és reformálták, jelenlegi formáját 1992-ben kapta meg, miután hiperinfláció és valuta instabilitás időszakát élte át.
Jelenlegi használat
Ma az ARS Argentínában a törvényes fizetőeszköz, amelyet mindennapi tranzakciókra, bankolásra és kereskedelemre használnak. Az Argentín Nemzeti Bank kezeli, és továbbra is inflációs nyomásnak és gazdasági ingadozásoknak van kitéve.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 São Tomé és Príncipe Dobra (2018 előtt) Argentín Peso-ban?
1 São Tomé és Príncipe Dobra (2018 előtt) (STD) = 17.5977949249 Argentín Peso (ARS).
Hogyan váltod át a São Tomé és Príncipe Dobra (2018 előtt)-t Argentín Peso-ra?
Szorozd meg a São Tomé és Príncipe Dobra (2018 előtt) értéket 17.5977949249-szel. Például 25 STD × 17.5977949249 = 439.944873121 ARS.
Mennyi 10 São Tomé és Príncipe Dobra (2018 előtt) Argentín Peso-ban?
10 STD = 175.977949249 ARS.
Melyik egység nagyobb, a São Tomé és Príncipe Dobra (2018 előtt) vagy a Argentín Peso?
A São Tomé és Príncipe Dobra (2018 előtt) a nagyobb egység: 1 STD = 17.5977949249 ARS.