Átalakítás Suriname-i dollár erre: Guatemalai Quetzal
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Suriname-i dollár [SRD] erre: Guatemalai Quetzal [GTQ], vagy Átalakítás Guatemalai Quetzal erre: Suriname-i dollár.
1 SRD = 4.81194053188 GTQ. A Suriname-i dollár Guatemalai Quetzal-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 4.81194053188-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 GTQ = 0.207816367093 SRD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 SRD = 4.81194053188 GTQ
- 1 GTQ = 0.207816367093 SRD
- 10 SRD = 48.1194053188 GTQ
- 100 SRD = 481.194053188 GTQ
Hogyan lehet átalakítani Suriname-I Dollár erre: Guatemalai Quetzal
1 SRD = 4.81194053187747 GTQ
Példa: átalakít 15 SRD erre: GTQ:
15 SRD = 15 × 4.81194053187747 GTQ = 72.179107978162 GTQ
Suriname-I Dollár erre: Guatemalai Quetzal Átalakítási táblázat
| Suriname-i dollár | Guatemalai Quetzal |
|---|---|
| 1 SRD | 4.81194053188 GTQ |
| 2 SRD | 9.62388106375 GTQ |
| 3 SRD | 14.4358215956 GTQ |
| 5 SRD | 24.0597026594 GTQ |
| 10 SRD | 48.1194053188 GTQ |
| 20 SRD | 96.2388106375 GTQ |
| 50 SRD | 240.597026594 GTQ |
| 100 SRD | 481.194053188 GTQ |
| 500 SRD | 2405.97026594 GTQ |
| 1000 SRD | 4811.94053188 GTQ |
Suriname-I Dollár
A Suriname-i dollár (SRD) Suriname hivatalos pénzneme, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A Suriname-i dollárt 2004-ben vezették be, helyettesítve a Suriname-i guildert, 1 SRD = 100 Guilder árfolyamon, a gazdaság stabilizálása és a pénznem modernizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a Suriname-i dollárt széles körben használják Suriname-ban minden fizetési formában, beleértve a készpénzes tranzakciókat, banki műveleteket és elektronikus fizetéseket.
Guatemalai Quetzal
A Guatemalai Quetzal (GTQ) Guatemala hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Quetzal 1925-ben lett Guatemala hivatalos valutája, felváltva a guatemalai peso-t. A quetzal madár után nevezték el, amely Guatemala szabadságának szimbóluma, és kezdetben az amerikai dollárhoz volt kötve. A valuta azóta különböző reformokon és tizedesítésen ment keresztül.
Jelenlegi használat
Ma a GTQ széles körben használatos Guatemala egész területén mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és kereskedelemhez. A Guatemala Bankja kezeli, és továbbra is az ország törvényes fizetőeszköze.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Suriname-i dollár Guatemalai Quetzal-ban?
1 Suriname-i dollár (SRD) = 4.81194053188 Guatemalai Quetzal (GTQ).
Hogyan váltod át a Suriname-i dollár-t Guatemalai Quetzal-ra?
Szorozd meg a Suriname-i dollár értéket 4.81194053188-szel. Például 25 SRD × 4.81194053188 = 120.298513297 GTQ.
Mennyi 10 Suriname-i dollár Guatemalai Quetzal-ban?
10 SRD = 48.1194053188 GTQ.
Melyik egység nagyobb, a Suriname-i dollár vagy a Guatemalai Quetzal?
A Suriname-i dollár a nagyobb egység: 1 SRD = 4.81194053188 GTQ.