Átalakítás Salamon-szigetek dollár erre: Ghána Cedi
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Salamon-szigetek dollár [SBD] erre: Ghána Cedi [GHS], vagy Átalakítás Ghána Cedi erre: Salamon-szigetek dollár.
1 SBD = 0.757552078545 GHS. A Salamon-szigetek dollár Ghána Cedi-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.757552078545-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 GHS = 1.32004125963 SBD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 SBD = 0.757552078545 GHS
- 1 GHS = 1.32004125963 SBD
- 10 SBD = 7.57552078545 GHS
- 100 SBD = 75.7552078545 GHS
Hogyan lehet átalakítani Salamon-Szigetek Dollár erre: Ghána Cedi
1 SBD = 0.757552078545294 GHS
Példa: átalakít 15 SBD erre: GHS:
15 SBD = 15 × 0.757552078545294 GHS = 11.3632811781794 GHS
Salamon-Szigetek Dollár erre: Ghána Cedi Átalakítási táblázat
| Salamon-szigetek dollár | Ghána Cedi |
|---|---|
| 1 SBD | 0.757552078545 GHS |
| 2 SBD | 1.51510415709 GHS |
| 3 SBD | 2.27265623564 GHS |
| 5 SBD | 3.78776039273 GHS |
| 10 SBD | 7.57552078545 GHS |
| 20 SBD | 15.1510415709 GHS |
| 50 SBD | 37.8776039273 GHS |
| 100 SBD | 75.7552078545 GHS |
| 500 SBD | 378.776039273 GHS |
| 1000 SBD | 757.552078545 GHS |
Salamon-Szigetek Dollár
A Salamon-szigetek dollár (SBD) hivatalos valuta Salamon-szigeteken, amelyet minden pénzügyi tranzakcióhoz használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A Salamon-szigetek dollárját 1977-ben vezették be, helyettesítve az ausztrál dollárt azonos értéken, hogy megteremtsék a saját nemzeti valutájukat a brit uralom függetlensége után.
Jelenlegi használat
Az SBD-t széles körben használják a Salamon-szigeteken mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és kereskedelemre, és valutakosárhoz van kötve a stabilitás fenntartása érdekében.
Ghána Cedi
A ghánai cedi (GHS) Ghána hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Cedi-t 1965-ben vezették be, helyettesítve a ghánai fontot. Többször átdolgozták, jelenleg pedig 2007-ben vezették be a tizedes jegyű formát, hogy megkönnyítsék a tranzakciókat.
Jelenlegi használat
Ma a GHS széles körben használt Ghánában a mindennapi vásárlásokhoz, banki és pénzügyi tranzakciókhoz, és aktívan kereskednek vele a devizapiacokon.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Salamon-szigetek dollár Ghána Cedi-ban?
1 Salamon-szigetek dollár (SBD) = 0.757552078545 Ghána Cedi (GHS).
Hogyan váltod át a Salamon-szigetek dollár-t Ghána Cedi-ra?
Szorozd meg a Salamon-szigetek dollár értéket 0.757552078545-szel. Például 25 SBD × 0.757552078545 = 18.9388019636 GHS.
Mennyi 10 Salamon-szigetek dollár Ghána Cedi-ban?
10 SBD = 7.57552078545 GHS.
Melyik egység nagyobb, a Salamon-szigetek dollár vagy a Ghána Cedi?
A Ghána Cedi a nagyobb egység: 1 SBD csak 0.757552078545 GHS-nek felel meg.