Átalakítás Paraguayi Guarani erre: Mauritiusi Rúpia

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Paraguayi Guarani [PYG] erre: Mauritiusi Rúpia [MUR], vagy Átalakítás Mauritiusi Rúpia erre: Paraguayi Guarani.

1 PYG = 169.671884488 MUR. A Paraguayi Guarani Mauritiusi Rúpia-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 169.671884488-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 MUR = 0.00589372837473 PYG). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 PYG = 169.671884488 MUR
  • 1 MUR = 0.00589372837473 PYG
  • 10 PYG = 1696.71884488 MUR
  • 100 PYG = 16967.1884488 MUR



Hogyan lehet átalakítani Paraguayi Guarani erre: Mauritiusi Rúpia

1 PYG = 169.671884487781 MUR

Példa: átalakít 15 PYG erre: MUR:
15 PYG = 15 × 169.671884487781 MUR = 2545.07826731671 MUR


Paraguayi Guarani erre: Mauritiusi Rúpia Átalakítási táblázat

Paraguayi Guarani Mauritiusi Rúpia
1 PYG 169.671884488 MUR
2 PYG 339.343768976 MUR
3 PYG 509.015653463 MUR
5 PYG 848.359422439 MUR
10 PYG 1696.71884488 MUR
20 PYG 3393.43768976 MUR
50 PYG 8483.59422439 MUR
100 PYG 16967.1884488 MUR
500 PYG 84835.9422439 MUR
1000 PYG 169671.884488 MUR

Paraguayi Guarani

A paraguayi Guarani (PYG) Paraguay hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Guarani-t 1943-ban vezették be, helyettesítve a pesót 1 Guarani = 1 peso árfolyamon, és azóta különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a Guarani Paraguay nemzeti valutája marad, széles körben használják a mindennapi kereskedelemben, banki és pénzügyi tranzakciókban az ország egész területén.


Mauritiusi Rúpia

A Mauritiusi Rúpia (MUR) Mauritius hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Mauritiusi Rúpia 1876-ban került bevezetésre, helyettesítve az indiai Rúpia-t, és az évek során különböző reformokon ment keresztül a valuta modernizálása és stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a Mauritiusi Rúpia széles körben használt Mauritiuson a mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi tevékenységekhez, és a Mauritius Bankja kezeli.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Paraguayi Guarani Mauritiusi Rúpia-ban?

1 Paraguayi Guarani (PYG) = 169.671884488 Mauritiusi Rúpia (MUR).

Hogyan váltod át a Paraguayi Guarani-t Mauritiusi Rúpia-ra?

Szorozd meg a Paraguayi Guarani értéket 169.671884488-szel. Például 25 PYG × 169.671884488 = 4241.79711219 MUR.

Mennyi 10 Paraguayi Guarani Mauritiusi Rúpia-ban?

10 PYG = 1696.71884488 MUR.

Melyik egység nagyobb, a Paraguayi Guarani vagy a Mauritiusi Rúpia?

A Paraguayi Guarani a nagyobb egység: 1 PYG = 169.671884488 MUR.



Átalakítás Paraguayi Guarani Erre: Egyéb Valuta Egységek