Átalakítás Pakisztáni Rúpia erre: Tongai Paanga

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Pakisztáni Rúpia [PKR] erre: Tongai Paanga [TOP], vagy Átalakítás Tongai Paanga erre: Pakisztáni Rúpia.

1 PKR = 119.458480121 TOP. A Pakisztáni Rúpia Tongai Paanga-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 119.458480121-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 TOP = 0.00837110935104 PKR). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 PKR = 119.458480121 TOP
  • 1 TOP = 0.00837110935104 PKR
  • 10 PKR = 1194.58480121 TOP
  • 100 PKR = 11945.8480121 TOP



Hogyan lehet átalakítani Pakisztáni Rúpia erre: Tongai Paanga

1 PKR = 119.458480120785 TOP

Példa: átalakít 15 PKR erre: TOP:
15 PKR = 15 × 119.458480120785 TOP = 1791.87720181178 TOP


Pakisztáni Rúpia erre: Tongai Paanga Átalakítási táblázat

Pakisztáni Rúpia Tongai Paanga
1 PKR 119.458480121 TOP
2 PKR 238.916960242 TOP
3 PKR 358.375440362 TOP
5 PKR 597.292400604 TOP
10 PKR 1194.58480121 TOP
20 PKR 2389.16960242 TOP
50 PKR 5972.92400604 TOP
100 PKR 11945.8480121 TOP
500 PKR 59729.2400604 TOP
1000 PKR 119458.480121 TOP

Pakisztáni Rúpia

A pakisztáni rúpia (PKR) Pakisztán hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A pakisztáni rúpia 1947-ben került bevezetésre, amikor az indiai rúpia helyett lépett életbe függetlenségkor, és az évek során különböző reformokon és leértékeléseken ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a PKR széles körben használatos Pakisztánban a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és kereskedelemhez, a központi bank irányítja kibocsátását és szabályozását.


Tongai Paanga

A Tongai Paʻanga (TOP) Tonga hivatalos pénzneme, amelyet az országon belüli tranzakciók elsődleges pénznemként használnak.

Történet/Keletkezés

A Paʻanga-t 1967-ben vezették be, helyettesítve a Tonga fontot, 1 Paʻanga = 10 shilling arányban, hogy modernizálják Tonga pénznemrendszerét és megkönnyítsék a tranzakciókat.

Jelenlegi használat

Ma a Paʻanga Tonga hivatalos pénzneme marad, széles körben használják a mindennapi tranzakciókban, banki és kereskedelmi tevékenységekben az országon belül.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Pakisztáni Rúpia Tongai Paanga-ban?

1 Pakisztáni Rúpia (PKR) = 119.458480121 Tongai Paanga (TOP).

Hogyan váltod át a Pakisztáni Rúpia-t Tongai Paanga-ra?

Szorozd meg a Pakisztáni Rúpia értéket 119.458480121-szel. Például 25 PKR × 119.458480121 = 2986.46200302 TOP.

Mennyi 10 Pakisztáni Rúpia Tongai Paanga-ban?

10 PKR = 1194.58480121 TOP.

Melyik egység nagyobb, a Pakisztáni Rúpia vagy a Tongai Paanga?

A Pakisztáni Rúpia a nagyobb egység: 1 PKR = 119.458480121 TOP.



Átalakítás Pakisztáni Rúpia Erre: Egyéb Valuta Egységek