Átalakítás Fülöp-szigeteki Peso erre: Pakisztáni Rúpia
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Fülöp-szigeteki Peso [PHP] erre: Pakisztáni Rúpia [PKR], vagy Átalakítás Pakisztáni Rúpia erre: Fülöp-szigeteki Peso.
1 PHP = 0.199912019795 PKR. A Fülöp-szigeteki Peso Pakisztáni Rúpia-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.199912019795-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 PKR = 5.00220047311 PHP). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 PHP = 0.199912019795 PKR
- 1 PKR = 5.00220047311 PHP
- 10 PHP = 1.99912019795 PKR
- 100 PHP = 19.9912019795 PKR
Hogyan lehet átalakítani Fülöp-Szigeteki Peso erre: Pakisztáni Rúpia
1 PHP = 0.199912019795195 PKR
Példa: átalakít 15 PHP erre: PKR:
15 PHP = 15 × 0.199912019795195 PKR = 2.99868029692793 PKR
Fülöp-Szigeteki Peso erre: Pakisztáni Rúpia Átalakítási táblázat
| Fülöp-szigeteki Peso | Pakisztáni Rúpia |
|---|---|
| 1 PHP | 0.199912019795 PKR |
| 2 PHP | 0.39982403959 PKR |
| 3 PHP | 0.599736059386 PKR |
| 5 PHP | 0.999560098976 PKR |
| 10 PHP | 1.99912019795 PKR |
| 20 PHP | 3.9982403959 PKR |
| 50 PHP | 9.99560098976 PKR |
| 100 PHP | 19.9912019795 PKR |
| 500 PHP | 99.9560098976 PKR |
| 1000 PHP | 199.912019795 PKR |
Fülöp-Szigeteki Peso
A Fülöp-szigeteki Peso (PHP) az ország hivatalos valutája, amelyet minden pénzügyi tranzakcióban használnak a Fülöp-szigeteken belül.
Történet/Keletkezés
A Fülöp-szigeteki Peso először a spanyol gyarmati időszakban, a 16. században került bevezetésre, és az évek során különböző reformokon és tervezési változtatásokon ment keresztül, végül 1946-ban vált az ország hivatalos valutájává függetlenségét követően.
Jelenlegi használat
Ma a PHP széles körben használatos mindennapi tranzakciókban, banki és kereskedelmi tevékenységekben a Fülöp-szigeteken, valamint nemzetközi deviza piacokon is kereskednek vele.
Pakisztáni Rúpia
A pakisztáni rúpia (PKR) Pakisztán hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A pakisztáni rúpia 1947-ben került bevezetésre, amikor az indiai rúpia helyett lépett életbe függetlenségkor, és az évek során különböző reformokon és leértékeléseken ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a PKR széles körben használatos Pakisztánban a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és kereskedelemhez, a központi bank irányítja kibocsátását és szabályozását.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Fülöp-szigeteki Peso Pakisztáni Rúpia-ban?
1 Fülöp-szigeteki Peso (PHP) = 0.199912019795 Pakisztáni Rúpia (PKR).
Hogyan váltod át a Fülöp-szigeteki Peso-t Pakisztáni Rúpia-ra?
Szorozd meg a Fülöp-szigeteki Peso értéket 0.199912019795-szel. Például 25 PHP × 0.199912019795 = 4.99780049488 PKR.
Mennyi 10 Fülöp-szigeteki Peso Pakisztáni Rúpia-ban?
10 PHP = 1.99912019795 PKR.
Melyik egység nagyobb, a Fülöp-szigeteki Peso vagy a Pakisztáni Rúpia?
A Pakisztáni Rúpia a nagyobb egység: 1 PHP csak 0.199912019795 PKR-nek felel meg.