Átalakítás Pápua Új-Guinea Kina erre: Myanma Kyat
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Pápua Új-Guinea Kina [PGK] erre: Myanma Kyat [MMK], vagy Átalakítás Myanma Kyat erre: Pápua Új-Guinea Kina.
1 PGK = 0.00199796302355 MMK. A Pápua Új-Guinea Kina Myanma Kyat-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.00199796302355-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 MMK = 500.5097633 PGK). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 PGK = 0.00199796302355 MMK
- 1 MMK = 500.5097633 PGK
- 10 PGK = 0.0199796302355 MMK
- 100 PGK = 0.199796302355 MMK
Hogyan lehet átalakítani Pápua Új-Guinea Kina erre: Myanma Kyat
1 PGK = 0.00199796302355359 MMK
Példa: átalakít 15 PGK erre: MMK:
15 PGK = 15 × 0.00199796302355359 MMK = 0.0299694453533039 MMK
Pápua Új-Guinea Kina erre: Myanma Kyat Átalakítási táblázat
| Pápua Új-Guinea Kina | Myanma Kyat |
|---|---|
| 1 PGK | 0.00199796302355 MMK |
| 2 PGK | 0.00399592604711 MMK |
| 3 PGK | 0.00599388907066 MMK |
| 5 PGK | 0.00998981511777 MMK |
| 10 PGK | 0.0199796302355 MMK |
| 20 PGK | 0.0399592604711 MMK |
| 50 PGK | 0.0998981511777 MMK |
| 100 PGK | 0.199796302355 MMK |
| 500 PGK | 0.998981511777 MMK |
| 1000 PGK | 1.99796302355 MMK |
Pápua Új-Guinea Kina
A Pápua Új-Guinea Kina (PGK) hivatalos pénznem Pápua Új-Guineában, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
1975-ben vezették be, az ausztrál dollárt váltva, a Kina célja egy nemzeti pénznem létrehozása és a gazdasági függetlenség előmozdítása Pápua Új-Guineában.
Jelenlegi használat
A Kina aktívan használatos mindennapi tranzakciókban, banki műveletekben és kereskedelemben Pápua Új-Guineában, a központi bank, a Pápua Új-Guinea Bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.
Myanma Kyat
A Myanma Kyat (MMK) Myanmar hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Kyatot 1952-ben vezették be, helyettesítve az indiai rúpiát, és az évek során számos reformon és újraértékelésen ment keresztül Myanmar gazdaságának stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a Kyat Myanmar elsődleges valutája, amelyet mindennapi tranzakciókban, banki és pénzügyi piacokon használnak, bankjegyeket és érméket a Myanmar Központi Bankje bocsát ki.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Pápua Új-Guinea Kina Myanma Kyat-ban?
1 Pápua Új-Guinea Kina (PGK) = 0.00199796302355 Myanma Kyat (MMK).
Hogyan váltod át a Pápua Új-Guinea Kina-t Myanma Kyat-ra?
Szorozd meg a Pápua Új-Guinea Kina értéket 0.00199796302355-szel. Például 25 PGK × 0.00199796302355 = 0.0499490755888 MMK.
Mennyi 10 Pápua Új-Guinea Kina Myanma Kyat-ban?
10 PGK = 0.0199796302355 MMK.
Melyik egység nagyobb, a Pápua Új-Guinea Kina vagy a Myanma Kyat?
A Myanma Kyat a nagyobb egység: 1 PGK csak 0.00199796302355 MMK-nek felel meg.