Átalakítás Perui Új Sol erre: Botswanai Pula
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Perui Új Sol [PEN] erre: Botswanai Pula [BWP], vagy Átalakítás Botswanai Pula erre: Perui Új Sol.
1 PEN = 0.253825902699 BWP. A Perui Új Sol Botswanai Pula-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.253825902699-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 BWP = 3.93970823847 PEN). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 PEN = 0.253825902699 BWP
- 1 BWP = 3.93970823847 PEN
- 10 PEN = 2.53825902699 BWP
- 100 PEN = 25.3825902699 BWP
Hogyan lehet átalakítani Perui Új Sol erre: Botswanai Pula
1 PEN = 0.253825902699 BWP
Példa: átalakít 15 PEN erre: BWP:
15 PEN = 15 × 0.253825902699 BWP = 3.80738854048501 BWP
Perui Új Sol erre: Botswanai Pula Átalakítási táblázat
| Perui Új Sol | Botswanai Pula |
|---|---|
| 1 PEN | 0.253825902699 BWP |
| 2 PEN | 0.507651805398 BWP |
| 3 PEN | 0.761477708097 BWP |
| 5 PEN | 1.2691295135 BWP |
| 10 PEN | 2.53825902699 BWP |
| 20 PEN | 5.07651805398 BWP |
| 50 PEN | 12.691295135 BWP |
| 100 PEN | 25.3825902699 BWP |
| 500 PEN | 126.91295135 BWP |
| 1000 PEN | 253.825902699 BWP |
Perui Új Sol
A Perui Új Sol (PEN) Peru hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
1991-ben vezették be a Perui Sol helyett, az Új Solt a gazdaság stabilizálására és az infláció ellenőrzésére hozták létre. Többször módosították, és jelenleg Peru stabil valutája.
Jelenlegi használat
Az Új Sol széles körben használt mindennapi tranzakciókban, banki és pénzügyi piacokon Peruban. 100 céntimre oszlik, és továbbra is az ország elsődleges törvényes fizetőeszköze.
Botswanai Pula
A Botswana Pula (BWP) Botswana hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
1976-ban vezették be, a Pula felváltotta a Dél-afrikai Randot egyenlő értékben, ezzel új korszakot nyitva Botswana gazdasági függetlenségében.
Jelenlegi használat
A Pulát széles körben használják Botswanában mindennapi tranzakciókra, bankolásra és kereskedelemre, valamint néhány szomszédos régióban is elfogadják.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Perui Új Sol Botswanai Pula-ban?
1 Perui Új Sol (PEN) = 0.253825902699 Botswanai Pula (BWP).
Hogyan váltod át a Perui Új Sol-t Botswanai Pula-ra?
Szorozd meg a Perui Új Sol értéket 0.253825902699-szel. Például 25 PEN × 0.253825902699 = 6.34564756748 BWP.
Mennyi 10 Perui Új Sol Botswanai Pula-ban?
10 PEN = 2.53825902699 BWP.
Melyik egység nagyobb, a Perui Új Sol vagy a Botswanai Pula?
A Botswanai Pula a nagyobb egység: 1 PEN csak 0.253825902699 BWP-nek felel meg.