Átalakítás Panamai Balboa erre: Jersey Font

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Panamai Balboa [PAB] erre: Jersey Font [JEP], vagy Átalakítás Jersey Font erre: Panamai Balboa.

1 PAB = 1.35080372822 JEP. A Panamai Balboa Jersey Font-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 1.35080372822-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 JEP = 0.7403 PAB). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 PAB = 1.35080372822 JEP
  • 1 JEP = 0.7403 PAB
  • 10 PAB = 13.5080372822 JEP
  • 100 PAB = 135.080372822 JEP



Hogyan lehet átalakítani Panamai Balboa erre: Jersey Font

1 PAB = 1.35080372821829 JEP

Példa: átalakít 15 PAB erre: JEP:
15 PAB = 15 × 1.35080372821829 JEP = 20.2620559232743 JEP


Panamai Balboa erre: Jersey Font Átalakítási táblázat

Panamai Balboa Jersey Font
1 PAB 1.35080372822 JEP
2 PAB 2.70160745644 JEP
3 PAB 4.05241118465 JEP
5 PAB 6.75401864109 JEP
10 PAB 13.5080372822 JEP
20 PAB 27.0160745644 JEP
50 PAB 67.5401864109 JEP
100 PAB 135.080372822 JEP
500 PAB 675.401864109 JEP
1000 PAB 1350.80372822 JEP

Panamai Balboa

A Panamai Balboa (PAB) Panama hivatalos valutája, amelyet 100 centésimosra osztanak, elsősorban érme formájában használják az amerikai dollár mellett.

Történet/Keletkezés

1904-ben vezették be, a Balboát Panama hivatalos valutájaként hozták létre a nemzeti identitás erősítése érdekében, kezdetben arany fedezettel, de 1941 óta az amerikai dollárhoz kötött, amelyet az országban széles körben elfogadnak.

Jelenlegi használat

Ma a Balboát főként érme és hivatalos tranzakciók során használják Panamában, az amerikai dollár pedig a legtöbb gyakorlati célra, például banki és kereskedelmi tevékenységekhez elsődleges valutaként szolgál.


Jersey Font

A Jersey Font (JEP) Jersey hivatalos pénzneme, amely egy brit koronabiztonsági függőség, és a mindennapi tranzakciókhoz valamint pénzügyi célokra használják a szigeten belül.

Történet/Keletkezés

A Jersey Fontot 1961-ben vezették be, helyettesítve a brit font sterlinget Jerseyben, és azóta a brit fonttal azonos értéken van kötve, megőrizve értékét és stabilitását helyi pénznemként.

Jelenlegi használat

Ma a Jersey Font széles körben használt minden helyi tranzakcióhoz, bankjegyeket és érméket bocsátanak ki kifejezetten Jersey számára, és elfogadják a brit font sterling mellett a szigeten belül.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Panamai Balboa Jersey Font-ban?

1 Panamai Balboa (PAB) = 1.35080372822 Jersey Font (JEP).

Hogyan váltod át a Panamai Balboa-t Jersey Font-ra?

Szorozd meg a Panamai Balboa értéket 1.35080372822-szel. Például 25 PAB × 1.35080372822 = 33.7700932055 JEP.

Mennyi 10 Panamai Balboa Jersey Font-ban?

10 PAB = 13.5080372822 JEP.

Melyik egység nagyobb, a Panamai Balboa vagy a Jersey Font?

A Panamai Balboa a nagyobb egység: 1 PAB = 1.35080372822 JEP.



Átalakítás Panamai Balboa Erre: Egyéb Valuta Egységek