Átalakítás Malajziai Ringgit erre: Myanma Kyat
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Malajziai Ringgit [MYR] erre: Myanma Kyat [MMK], vagy Átalakítás Myanma Kyat erre: Malajziai Ringgit.
1 MYR = 0.00201318777394 MMK. A Malajziai Ringgit Myanma Kyat-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.00201318777394-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 MMK = 496.724653779 MYR). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 MYR = 0.00201318777394 MMK
- 1 MMK = 496.724653779 MYR
- 10 MYR = 0.0201318777394 MMK
- 100 MYR = 0.201318777394 MMK
Hogyan lehet átalakítani Malajziai Ringgit erre: Myanma Kyat
1 MYR = 0.00201318777393548 MMK
Példa: átalakít 15 MYR erre: MMK:
15 MYR = 15 × 0.00201318777393548 MMK = 0.0301978166090323 MMK
Malajziai Ringgit erre: Myanma Kyat Átalakítási táblázat
| Malajziai Ringgit | Myanma Kyat |
|---|---|
| 1 MYR | 0.00201318777394 MMK |
| 2 MYR | 0.00402637554787 MMK |
| 3 MYR | 0.00603956332181 MMK |
| 5 MYR | 0.0100659388697 MMK |
| 10 MYR | 0.0201318777394 MMK |
| 20 MYR | 0.0402637554787 MMK |
| 50 MYR | 0.100659388697 MMK |
| 100 MYR | 0.201318777394 MMK |
| 500 MYR | 1.00659388697 MMK |
| 1000 MYR | 2.01318777394 MMK |
Malajziai Ringgit
A malajziai ringgit Malajziának hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A ringgitet 1967-ben vezették be, helyettesítve a Malajziai dollárt. Kezdetben a brit fonttal volt kötve, később az amerikai dollárhoz, és 1998-ban szabad árfolyamot alakítottak ki.
Jelenlegi használat
A MYR-t széles körben használják Malajziában a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és a Bank Negara Malaysia, az ország központi bankja kezeli.
Myanma Kyat
A Myanma Kyat (MMK) Myanmar hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Kyatot 1952-ben vezették be, helyettesítve az indiai rúpiát, és az évek során számos reformon és újraértékelésen ment keresztül Myanmar gazdaságának stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a Kyat Myanmar elsődleges valutája, amelyet mindennapi tranzakciókban, banki és pénzügyi piacokon használnak, bankjegyeket és érméket a Myanmar Központi Bankje bocsát ki.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Malajziai Ringgit Myanma Kyat-ban?
1 Malajziai Ringgit (MYR) = 0.00201318777394 Myanma Kyat (MMK).
Hogyan váltod át a Malajziai Ringgit-t Myanma Kyat-ra?
Szorozd meg a Malajziai Ringgit értéket 0.00201318777394-szel. Például 25 MYR × 0.00201318777394 = 0.0503296943484 MMK.
Mennyi 10 Malajziai Ringgit Myanma Kyat-ban?
10 MYR = 0.0201318777394 MMK.
Melyik egység nagyobb, a Malajziai Ringgit vagy a Myanma Kyat?
A Myanma Kyat a nagyobb egység: 1 MYR csak 0.00201318777394 MMK-nek felel meg.