Átalakítás Mexikói peso erre: Arubai Florin
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Mexikói peso [MXN] erre: Arubai Florin [AWG], vagy Átalakítás Arubai Florin erre: Mexikói peso.
1 MXN = 10.4157541899 AWG. A Mexikói peso Arubai Florin-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 10.4157541899-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 AWG = 0.0960084101222 MXN). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 MXN = 10.4157541899 AWG
- 1 AWG = 0.0960084101222 MXN
- 10 MXN = 104.157541899 AWG
- 100 MXN = 1041.57541899 AWG
Hogyan lehet átalakítani Mexikói Peso erre: Arubai Florin
1 MXN = 10.4157541899441 AWG
Példa: átalakít 15 MXN erre: AWG:
15 MXN = 15 × 10.4157541899441 AWG = 156.236312849162 AWG
Mexikói Peso erre: Arubai Florin Átalakítási táblázat
| Mexikói peso | Arubai Florin |
|---|---|
| 1 MXN | 10.4157541899 AWG |
| 2 MXN | 20.8315083799 AWG |
| 3 MXN | 31.2472625698 AWG |
| 5 MXN | 52.0787709497 AWG |
| 10 MXN | 104.157541899 AWG |
| 20 MXN | 208.315083799 AWG |
| 50 MXN | 520.787709497 AWG |
| 100 MXN | 1041.57541899 AWG |
| 500 MXN | 5207.87709497 AWG |
| 1000 MXN | 10415.7541899 AWG |
Mexikói Peso
A mexikói peso (MXN) Mexikó hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A mexikói peso a 19. században alakult ki, a spanyol dollárból fejlődött ki, és különböző reformokon ment keresztül. 1905-ben decimálisították, és több valutareformon esett át, köztük a jelenlegi peso 1993-as bevezetésén, hogy stabilizálják a gazdaságot.
Jelenlegi használat
Ma a mexikói peso széles körben használt Mexikóban minden fizetési módhoz, készpénzhez és elektronikus fizetéshez egyaránt, és Latin-Amerika egyik legkeresettebb valutája.
Arubai Florin
Az arubai florin (AWG) Aruba hivatalos valutája, amelyet az országon belüli csereeszközként használnak.
Történet/Keletkezés
Az arubai florint 1986-ban vezették be, helyettesítve a Holland Antillák Guilderét azonos értéken, hogy megállapítsák Aruba saját nemzeti valutáját.
Jelenlegi használat
Az AWG-t széles körben használják Aruba mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és kereskedelemre, és rögzített árfolyamon van kötve az amerikai dollárhoz.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Mexikói peso Arubai Florin-ban?
1 Mexikói peso (MXN) = 10.4157541899 Arubai Florin (AWG).
Hogyan váltod át a Mexikói peso-t Arubai Florin-ra?
Szorozd meg a Mexikói peso értéket 10.4157541899-szel. Például 25 MXN × 10.4157541899 = 260.393854749 AWG.
Mennyi 10 Mexikói peso Arubai Florin-ban?
10 MXN = 104.157541899 AWG.
Melyik egység nagyobb, a Mexikói peso vagy a Arubai Florin?
A Mexikói peso a nagyobb egység: 1 MXN = 10.4157541899 AWG.