Átalakítás Maldív Rúpia erre: Román Leu

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Maldív Rúpia [MVR] erre: Román Leu [RON], vagy Átalakítás Román Leu erre: Maldív Rúpia.

1 MVR = 3.56244231124 RON. A Maldív Rúpia Román Leu-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 3.56244231124-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 RON = 0.280706299957 MVR). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 MVR = 3.56244231124 RON
  • 1 RON = 0.280706299957 MVR
  • 10 MVR = 35.6244231124 RON
  • 100 MVR = 356.244231124 RON



Hogyan lehet átalakítani Maldív Rúpia erre: Román Leu

1 MVR = 3.56244231124239 RON

Példa: átalakít 15 MVR erre: RON:
15 MVR = 15 × 3.56244231124239 RON = 53.4366346686358 RON


Maldív Rúpia erre: Román Leu Átalakítási táblázat

Maldív Rúpia Román Leu
1 MVR 3.56244231124 RON
2 MVR 7.12488462248 RON
3 MVR 10.6873269337 RON
5 MVR 17.8122115562 RON
10 MVR 35.6244231124 RON
20 MVR 71.2488462248 RON
50 MVR 178.122115562 RON
100 MVR 356.244231124 RON
500 MVR 1781.22115562 RON
1000 MVR 3562.44231124 RON

Maldív Rúpia

A Maldív Rúpia (MVR) Maldív-szigetek hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

1981-ben vezették be, a Maldív Rúpia egyenértékűen váltotta fel a Maldív-rupeát, és azóta az ország hivatalos valutája, különböző bankjegyek és érmék kibocsátásával az évek során.

Jelenlegi használat

A MVR széles körben használt Maldív-szigeteken a mindennapi tranzakciókhoz, turizmushoz és kereskedelemhez, és a Maldív Pénzügyi Hatóság kezeli.


Román Leu

A román leu (RON) Románia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A leu-t először 1867-ben vezették be, majd 1952-ben a román leu váltotta fel a valuta reform után, és több átváltoztatáson ment keresztül, jelenlegi formáját 2005-ben alakították ki a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

A RON aktívan használatos Románia elsődleges valutájaként a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, a Román Nemzeti Bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Maldív Rúpia Román Leu-ban?

1 Maldív Rúpia (MVR) = 3.56244231124 Román Leu (RON).

Hogyan váltod át a Maldív Rúpia-t Román Leu-ra?

Szorozd meg a Maldív Rúpia értéket 3.56244231124-szel. Például 25 MVR × 3.56244231124 = 89.0610577811 RON.

Mennyi 10 Maldív Rúpia Román Leu-ban?

10 MVR = 35.6244231124 RON.

Melyik egység nagyobb, a Maldív Rúpia vagy a Román Leu?

A Maldív Rúpia a nagyobb egység: 1 MVR = 3.56244231124 RON.



Átalakítás Maldív Rúpia Erre: Egyéb Valuta Egységek