Átalakítás Mongol Tugrik erre: Botswanai Pula

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Mongol Tugrik [MNT] erre: Botswanai Pula [BWP], vagy Átalakítás Botswanai Pula erre: Mongol Tugrik.

1 MNT = 253.257193411 BWP. A Mongol Tugrik Botswanai Pula-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 253.257193411-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 BWP = 0.0039485551685 MNT). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 MNT = 253.257193411 BWP
  • 1 BWP = 0.0039485551685 MNT
  • 10 MNT = 2532.57193411 BWP
  • 100 MNT = 25325.7193411 BWP



Hogyan lehet átalakítani Mongol Tugrik erre: Botswanai Pula

1 MNT = 253.257193410529 BWP

Példa: átalakít 15 MNT erre: BWP:
15 MNT = 15 × 253.257193410529 BWP = 3798.85790115794 BWP


Mongol Tugrik erre: Botswanai Pula Átalakítási táblázat

Mongol Tugrik Botswanai Pula
1 MNT 253.257193411 BWP
2 MNT 506.514386821 BWP
3 MNT 759.771580232 BWP
5 MNT 1266.28596705 BWP
10 MNT 2532.57193411 BWP
20 MNT 5065.14386821 BWP
50 MNT 12662.8596705 BWP
100 MNT 25325.7193411 BWP
500 MNT 126628.596705 BWP
1000 MNT 253257.193411 BWP

Mongol Tugrik

A Mongol Tugrik (MNT) Mongólia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

1925-ben vezették be, a Tugrik számos reformon és újraértékelésen ment keresztül, különösen Mongólia kínai függetlensége után és a szocialista gazdaságról a piacgazdaságra való átállás során.

Jelenlegi használat

Ma a Tugrik széles körben használt Mongóliában mindennapi tranzakciókra, bankjegyek és érmék keringenek az országban. Emellett devizapiacokon is kereskednek vele.


Botswanai Pula

A Botswana Pula (BWP) Botswana hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

1976-ban vezették be, a Pula felváltotta a Dél-afrikai Randot egyenlő értékben, ezzel új korszakot nyitva Botswana gazdasági függetlenségében.

Jelenlegi használat

A Pulát széles körben használják Botswanában mindennapi tranzakciókra, bankolásra és kereskedelemre, valamint néhány szomszédos régióban is elfogadják.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Mongol Tugrik Botswanai Pula-ban?

1 Mongol Tugrik (MNT) = 253.257193411 Botswanai Pula (BWP).

Hogyan váltod át a Mongol Tugrik-t Botswanai Pula-ra?

Szorozd meg a Mongol Tugrik értéket 253.257193411-szel. Például 25 MNT × 253.257193411 = 6331.42983526 BWP.

Mennyi 10 Mongol Tugrik Botswanai Pula-ban?

10 MNT = 2532.57193411 BWP.

Melyik egység nagyobb, a Mongol Tugrik vagy a Botswanai Pula?

A Mongol Tugrik a nagyobb egység: 1 MNT = 253.257193411 BWP.



Átalakítás Mongol Tugrik Erre: Egyéb Valuta Egységek