Átalakítás Myanma Kyat erre: Albán Lek

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Myanma Kyat [MMK] erre: Albán Lek [ALL], vagy Átalakítás Albán Lek erre: Myanma Kyat.

1 MMK = 25.2030449792 ALL. A Myanma Kyat Albán Lek-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 25.2030449792-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 ALL = 0.039677745321 MMK). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 MMK = 25.2030449792 ALL
  • 1 ALL = 0.039677745321 MMK
  • 10 MMK = 252.030449792 ALL
  • 100 MMK = 2520.30449792 ALL



Hogyan lehet átalakítani Myanma Kyat erre: Albán Lek

1 MMK = 25.2030449792137 ALL

Példa: átalakít 15 MMK erre: ALL:
15 MMK = 15 × 25.2030449792137 ALL = 378.045674688206 ALL


Myanma Kyat erre: Albán Lek Átalakítási táblázat

Myanma Kyat Albán Lek
1 MMK 25.2030449792 ALL
2 MMK 50.4060899584 ALL
3 MMK 75.6091349376 ALL
5 MMK 126.015224896 ALL
10 MMK 252.030449792 ALL
20 MMK 504.060899584 ALL
50 MMK 1260.15224896 ALL
100 MMK 2520.30449792 ALL
500 MMK 12601.5224896 ALL
1000 MMK 25203.0449792 ALL

Myanma Kyat

A Myanma Kyat (MMK) Myanmar hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Kyatot 1952-ben vezették be, helyettesítve az indiai rúpiát, és az évek során számos reformon és újraértékelésen ment keresztül Myanmar gazdaságának stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a Kyat Myanmar elsődleges valutája, amelyet mindennapi tranzakciókban, banki és pénzügyi piacokon használnak, bankjegyeket és érméket a Myanmar Központi Bankje bocsát ki.


Albán Lek

Az albán lek (ALL) Albánia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciók és pénzügyi cserék során használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

Az albán lek 1926-ban került bevezetésre, helyettesítve az albán frankot, és több reformon ment keresztül, jelenlegi változata 1992 óta van kibocsátva, hogy stabilizálja a gazdaságot a kommunizmus bukása után.

Jelenlegi használat

Az albán lek aktívan használatos Albániában mint elsődleges valuta minden fizetési, banki és pénzügyi tranzakcióban.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Myanma Kyat Albán Lek-ban?

1 Myanma Kyat (MMK) = 25.2030449792 Albán Lek (ALL).

Hogyan váltod át a Myanma Kyat-t Albán Lek-ra?

Szorozd meg a Myanma Kyat értéket 25.2030449792-szel. Például 25 MMK × 25.2030449792 = 630.07612448 ALL.

Mennyi 10 Myanma Kyat Albán Lek-ban?

10 MMK = 252.030449792 ALL.

Melyik egység nagyobb, a Myanma Kyat vagy a Albán Lek?

A Myanma Kyat a nagyobb egység: 1 MMK = 25.2030449792 ALL.



Átalakítás Myanma Kyat Erre: Egyéb Valuta Egységek