Átalakítás Libanoni Font erre: Mauritániai Ouguiya

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Libanoni Font [LBP] erre: Mauritániai Ouguiya [MRU], vagy Átalakítás Mauritániai Ouguiya erre: Libanoni Font.

1 LBP = 2239.6668777 MRU. A Libanoni Font Mauritániai Ouguiya-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 2239.6668777-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 MRU = 0.000446494972067 LBP). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 LBP = 2239.6668777 MRU
  • 1 MRU = 0.000446494972067 LBP
  • 10 LBP = 22396.668777 MRU
  • 100 LBP = 223966.68777 MRU



Hogyan lehet átalakítani Libanoni Font erre: Mauritániai Ouguiya

1 LBP = 2239.66687770418 MRU

Példa: átalakít 15 LBP erre: MRU:
15 LBP = 15 × 2239.66687770418 MRU = 33595.0031655627 MRU


Libanoni Font erre: Mauritániai Ouguiya Átalakítási táblázat

Libanoni Font Mauritániai Ouguiya
1 LBP 2239.6668777 MRU
2 LBP 4479.33375541 MRU
3 LBP 6719.00063311 MRU
5 LBP 11198.3343885 MRU
10 LBP 22396.668777 MRU
20 LBP 44793.3375541 MRU
50 LBP 111983.343885 MRU
100 LBP 223966.68777 MRU
500 LBP 1119833.43885 MRU
1000 LBP 2239666.8777 MRU

Libanoni Font

A libanoni font (LBP) Libanon hivatalos pénzneme, amelyet a mindennapi tranzakciók és pénzügyi cserék során használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A libanoni fontot 1939-ben vezették be, helyettesítve a libanoni lírát, és az évtizedek során különböző leértékeléseken és reformokon ment keresztül gazdasági kihívások és politikai instabilitás miatt.

Jelenlegi használat

Ma a libanoni font továbbra is Libanon hivatalos pénzneme, de gazdasági válságok miatt az ország széles körben használja az amerikai dollárt tranzakciókra és megtakarításokra.


Mauritániai Ouguiya

A Mauritániai Ouguiya (MRU) Mauritánia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

Az Ouguiya-t 1973-ban vezették be, helyettesítve a CFA frankot azonos értéken, és azóta különböző átváltoztatásokon és frissítéseken ment keresztül a valuta rendszerének modernizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a MRU aktívan használatos Mauritániában mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és kereskedelemhez, a Közép-Afrikai Államok Bankja (BCEAO) által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Libanoni Font Mauritániai Ouguiya-ban?

1 Libanoni Font (LBP) = 2239.6668777 Mauritániai Ouguiya (MRU).

Hogyan váltod át a Libanoni Font-t Mauritániai Ouguiya-ra?

Szorozd meg a Libanoni Font értéket 2239.6668777-szel. Például 25 LBP × 2239.6668777 = 55991.6719426 MRU.

Mennyi 10 Libanoni Font Mauritániai Ouguiya-ban?

10 LBP = 22396.668777 MRU.

Melyik egység nagyobb, a Libanoni Font vagy a Mauritániai Ouguiya?

A Libanoni Font a nagyobb egység: 1 LBP = 2239.6668777 MRU.



Átalakítás Libanoni Font Erre: Egyéb Valuta Egységek