Átalakítás Laoszi Kip erre: Lengyel Zloty
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Laoszi Kip [LAK] erre: Lengyel Zloty [PLN], vagy Átalakítás Lengyel Zloty erre: Laoszi Kip.
1 LAK = 5967.40622414 PLN. A Laoszi Kip Lengyel Zloty-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 5967.40622414-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 PLN = 0.0001675769945 LAK). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 LAK = 5967.40622414 PLN
- 1 PLN = 0.0001675769945 LAK
- 10 LAK = 59674.0622414 PLN
- 100 LAK = 596740.622414 PLN
Hogyan lehet átalakítani Laoszi Kip erre: Lengyel Zloty
1 LAK = 5967.40622413508 PLN
Példa: átalakít 15 LAK erre: PLN:
15 LAK = 15 × 5967.40622413508 PLN = 89511.0933620261 PLN
Laoszi Kip erre: Lengyel Zloty Átalakítási táblázat
| Laoszi Kip | Lengyel Zloty |
|---|---|
| 1 LAK | 5967.40622414 PLN |
| 2 LAK | 11934.8124483 PLN |
| 3 LAK | 17902.2186724 PLN |
| 5 LAK | 29837.0311207 PLN |
| 10 LAK | 59674.0622414 PLN |
| 20 LAK | 119348.124483 PLN |
| 50 LAK | 298370.311207 PLN |
| 100 LAK | 596740.622414 PLN |
| 500 LAK | 2983703.11207 PLN |
| 1000 LAK | 5967406.22414 PLN |
Laoszi Kip
A laoszi Kip (LAK) Laos hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A laoszi Kipet 1952-ben vezették be, helyettesítve a francia Indokínai piastres-t, és különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása és az infláció ellenőrzése érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a Kip továbbra is Laosz elsődleges valutája, amelyet minden pénzügyi tranzakcióban használnak, a Lao P.D.R. Bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel, és széles körben elfogadott az ország egész területén.
Lengyel Zloty
A Lengyel Zloty (PLN) Lengyelország hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A Zloty Lengyelország pénzneme a 14. század óta, a modern kibocsátás 1924-ben kezdődött, miután valutareformokat hajtottak végre. Korábbi valutákat váltott fel, és többször átdolgozták, különösen 1995-ben a gazdaság stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
A PLN aktívan használatos Lengyelország törvényes fizetőeszközeként, a bankjegyek és érmék országszerte forognak. Emellett devizapiacokon is kereskednek vele, és nemzetközi tranzakciókban is alkalmazzák Lengyelországgal kapcsolatosan.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Laoszi Kip Lengyel Zloty-ban?
1 Laoszi Kip (LAK) = 5967.40622414 Lengyel Zloty (PLN).
Hogyan váltod át a Laoszi Kip-t Lengyel Zloty-ra?
Szorozd meg a Laoszi Kip értéket 5967.40622414-szel. Például 25 LAK × 5967.40622414 = 149185.155603 PLN.
Mennyi 10 Laoszi Kip Lengyel Zloty-ban?
10 LAK = 59674.0622414 PLN.
Melyik egység nagyobb, a Laoszi Kip vagy a Lengyel Zloty?
A Laoszi Kip a nagyobb egység: 1 LAK = 5967.40622414 PLN.