Átalakítás Cayman-szigetek dollár erre: Tajikisztáni Szomoni

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Cayman-szigetek dollár [KYD] erre: Tajikisztáni Szomoni [TJS], vagy Átalakítás Tajikisztáni Szomoni erre: Cayman-szigetek dollár.

1 KYD = 0.0862093937513 TJS. A Cayman-szigetek dollár Tajikisztáni Szomoni-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0862093937513-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 TJS = 11.5996639866 KYD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 KYD = 0.0862093937513 TJS
  • 1 TJS = 11.5996639866 KYD
  • 10 KYD = 0.862093937513 TJS
  • 100 KYD = 8.62093937513 TJS



Hogyan lehet átalakítani Cayman-Szigetek Dollár erre: Tajikisztáni Szomoni

1 KYD = 0.0862093937512932 TJS

Példa: átalakít 15 KYD erre: TJS:
15 KYD = 15 × 0.0862093937512932 TJS = 1.2931409062694 TJS


Cayman-Szigetek Dollár erre: Tajikisztáni Szomoni Átalakítási táblázat

Cayman-szigetek dollár Tajikisztáni Szomoni
1 KYD 0.0862093937513 TJS
2 KYD 0.172418787503 TJS
3 KYD 0.258628181254 TJS
5 KYD 0.431046968756 TJS
10 KYD 0.862093937513 TJS
20 KYD 1.72418787503 TJS
50 KYD 4.31046968756 TJS
100 KYD 8.62093937513 TJS
500 KYD 43.1046968756 TJS
1000 KYD 86.2093937513 TJS

Cayman-Szigetek Dollár

A Cayman-szigetek dollár (KYD) hivatalos valuta a Cayman-szigeteken, amelyet minden pénzügyi tranzakcióhoz használnak a területen belül.

Történet/Keletkezés

1972-ben vezették be, a Cayman-szigetek dollárja felváltotta a jamaicai dollárt paritásban, stabil helyi valutát teremtve a pénzügyi szektor és a turisztikai ipar számára.

Jelenlegi használat

A KYD széles körben használt a Cayman-szigeteken mindennapi tranzakciókhoz, bankoláshoz és nemzetközi kereskedelemhez, és rögzített árfolyamon van kötve az amerikai dollárhoz, 1 KYD = 1,20 USD.


Tajikisztáni Szomoni

A Tajikisztáni Szomoni (TJS) Tajikisztán hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Szomoni 2000-ben került bevezetésre, helyettesítve a tajikis rubelt 1 Szomoni = 1000 rubel árfolyamon, a perzsa Samanid uralkodó, Ismail Szamán után elnevezve (más néven Szultán Ahmad).

Jelenlegi használat

A TJS aktívan használatos Tajikisztán elsődleges valutájaként mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi tevékenységekhez, a nemzeti bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Cayman-szigetek dollár Tajikisztáni Szomoni-ban?

1 Cayman-szigetek dollár (KYD) = 0.0862093937513 Tajikisztáni Szomoni (TJS).

Hogyan váltod át a Cayman-szigetek dollár-t Tajikisztáni Szomoni-ra?

Szorozd meg a Cayman-szigetek dollár értéket 0.0862093937513-szel. Például 25 KYD × 0.0862093937513 = 2.15523484378 TJS.

Mennyi 10 Cayman-szigetek dollár Tajikisztáni Szomoni-ban?

10 KYD = 0.862093937513 TJS.

Melyik egység nagyobb, a Cayman-szigetek dollár vagy a Tajikisztáni Szomoni?

A Tajikisztáni Szomoni a nagyobb egység: 1 KYD csak 0.0862093937513 TJS-nek felel meg.



Átalakítás Cayman-szigetek dollár Erre: Egyéb Valuta Egységek