Átalakítás Komori frank erre: Tunéziai Dínár
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Komori frank [KMF] erre: Tunéziai Dínár [TND], vagy Átalakítás Tunéziai Dínár erre: Komori frank.
1 KMF = 145.797753981 TND. A Komori frank Tunéziai Dínár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 145.797753981-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 TND = 0.00685881622107 KMF). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 KMF = 145.797753981 TND
- 1 TND = 0.00685881622107 KMF
- 10 KMF = 1457.97753981 TND
- 100 KMF = 14579.7753981 TND
Hogyan lehet átalakítani Komori Frank erre: Tunéziai Dínár
1 KMF = 145.797753980947 TND
Példa: átalakít 15 KMF erre: TND:
15 KMF = 15 × 145.797753980947 TND = 2186.96630971421 TND
Komori Frank erre: Tunéziai Dínár Átalakítási táblázat
| Komori frank | Tunéziai Dínár |
|---|---|
| 1 KMF | 145.797753981 TND |
| 2 KMF | 291.595507962 TND |
| 3 KMF | 437.393261943 TND |
| 5 KMF | 728.988769905 TND |
| 10 KMF | 1457.97753981 TND |
| 20 KMF | 2915.95507962 TND |
| 50 KMF | 7289.88769905 TND |
| 100 KMF | 14579.7753981 TND |
| 500 KMF | 72898.8769905 TND |
| 1000 KMF | 145797.753981 TND |
Komori Frank
A Komori frank (KMF) az ország hivatalos valutája, amelyet az összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak a Komor-szigeteken.
Történet/Keletkezés
A Komori frankot 1979-ben vezették be, felváltva a francia frankot azonos értéken, és a Komori Központi Bank bocsátja ki. Az euróhoz van kötve egy fix árfolyamon.
Jelenlegi használat
A KMF aktívan használatos a Komor-szigeteken mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és kereskedelemhez, és elfogadott az egész ország területén.
Tunéziai Dínár
A tunéziai dínár (TND) Tunézia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciók és pénzügyi cserék során használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A tunéziai dínárt 1960-ban vezették be, helyettesítve a tunéziai frankot. Az évek során különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása és a valuta rendszer modernizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a TND széles körben használt Tunéziában minden fizetési módhoz, beleértve a készpénzes tranzakciókat, a banki műveleteket és a digitális fizetéseket. Nemzetközileg is cserélik utazási és kereskedelmi célokra.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Komori frank Tunéziai Dínár-ban?
1 Komori frank (KMF) = 145.797753981 Tunéziai Dínár (TND).
Hogyan váltod át a Komori frank-t Tunéziai Dínár-ra?
Szorozd meg a Komori frank értéket 145.797753981-szel. Például 25 KMF × 145.797753981 = 3644.94384952 TND.
Mennyi 10 Komori frank Tunéziai Dínár-ban?
10 KMF = 1457.97753981 TND.
Melyik egység nagyobb, a Komori frank vagy a Tunéziai Dínár?
A Komori frank a nagyobb egység: 1 KMF = 145.797753981 TND.