Átalakítás Jordán Dinar erre: Malajziai Ringgit

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Jordán Dinar [JOD] erre: Malajziai Ringgit [MYR], vagy Átalakítás Malajziai Ringgit erre: Jordán Dinar.

1 JOD = 0.167556836981 MYR. A Jordán Dinar Malajziai Ringgit-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.167556836981-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 MYR = 5.96812411848 JOD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 JOD = 0.167556836981 MYR
  • 1 MYR = 5.96812411848 JOD
  • 10 JOD = 1.67556836981 MYR
  • 100 JOD = 16.7556836981 MYR



Hogyan lehet átalakítani Jordán Dinar erre: Malajziai Ringgit

1 JOD = 0.167556836980668 MYR

Példa: átalakít 15 JOD erre: MYR:
15 JOD = 15 × 0.167556836980668 MYR = 2.51335255471003 MYR


Jordán Dinar erre: Malajziai Ringgit Átalakítási táblázat

Jordán Dinar Malajziai Ringgit
1 JOD 0.167556836981 MYR
2 JOD 0.335113673961 MYR
3 JOD 0.502670510942 MYR
5 JOD 0.837784184903 MYR
10 JOD 1.67556836981 MYR
20 JOD 3.35113673961 MYR
50 JOD 8.37784184903 MYR
100 JOD 16.7556836981 MYR
500 JOD 83.7784184903 MYR
1000 JOD 167.556836981 MYR

Jordán Dinar

A jordán dinár (JOD) Jordánia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A jordán dinárt 1950-ben vezették be, helyettesítve a palesztin fontot egyenértékben, és azóta különböző monetáris reformokon ment keresztül a valuta stabilizálása és modernizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a jordán dinárt széles körben használják Jordániában minden fizetési formában, beleértve a készpénzt, banki és elektronikus tranzakciókat, és stabil valutának számít a régióban.


Malajziai Ringgit

A malajziai ringgit Malajziának hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A ringgitet 1967-ben vezették be, helyettesítve a Malajziai dollárt. Kezdetben a brit fonttal volt kötve, később az amerikai dollárhoz, és 1998-ban szabad árfolyamot alakítottak ki.

Jelenlegi használat

A MYR-t széles körben használják Malajziában a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és a Bank Negara Malaysia, az ország központi bankja kezeli.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Jordán Dinar Malajziai Ringgit-ban?

1 Jordán Dinar (JOD) = 0.167556836981 Malajziai Ringgit (MYR).

Hogyan váltod át a Jordán Dinar-t Malajziai Ringgit-ra?

Szorozd meg a Jordán Dinar értéket 0.167556836981-szel. Például 25 JOD × 0.167556836981 = 4.18892092452 MYR.

Mennyi 10 Jordán Dinar Malajziai Ringgit-ban?

10 JOD = 1.67556836981 MYR.

Melyik egység nagyobb, a Jordán Dinar vagy a Malajziai Ringgit?

A Malajziai Ringgit a nagyobb egység: 1 JOD csak 0.167556836981 MYR-nek felel meg.



Átalakítás Jordán Dinar Erre: Egyéb Valuta Egységek