Átalakítás Iraki Dínár erre: Izraeli Új Szelá
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Iraki Dínár [IQD] erre: Izraeli Új Szelá [ILS], vagy Átalakítás Izraeli Új Szelá erre: Iraki Dínár.
1 IQD = 391.525440957 ILS. A Iraki Dínár Izraeli Új Szelá-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 391.525440957-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 ILS = 0.00255411244173 IQD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 IQD = 391.525440957 ILS
- 1 ILS = 0.00255411244173 IQD
- 10 IQD = 3915.25440957 ILS
- 100 IQD = 39152.5440957 ILS
Hogyan lehet átalakítani Iraki Dínár erre: Izraeli Új Szelá
1 IQD = 391.525440956652 ILS
Példa: átalakít 15 IQD erre: ILS:
15 IQD = 15 × 391.525440956652 ILS = 5872.88161434978 ILS
Iraki Dínár erre: Izraeli Új Szelá Átalakítási táblázat
| Iraki Dínár | Izraeli Új Szelá |
|---|---|
| 1 IQD | 391.525440957 ILS |
| 2 IQD | 783.050881913 ILS |
| 3 IQD | 1174.57632287 ILS |
| 5 IQD | 1957.62720478 ILS |
| 10 IQD | 3915.25440957 ILS |
| 20 IQD | 7830.50881913 ILS |
| 50 IQD | 19576.2720478 ILS |
| 100 IQD | 39152.5440957 ILS |
| 500 IQD | 195762.720478 ILS |
| 1000 IQD | 391525.440957 ILS |
Iraki Dínár
Az iraki dínár (IQD) Irak hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
Az iraki dínárt 1932-ben vezették be, helyettesítve az indiai rúpia, és számos újraértékelést és reformot hajtottak végre, különösen gazdasági instabilitás és konfliktus időszakaiban.
Jelenlegi használat
Ma az IQD Irak hivatalos valutája, amelyet minden pénzügyi tranzakcióban használnak, az Irak központi bankja kezeli a kibocsátást és a szabályozást.
Izraeli Új Szelá
Az izraeli új szelá (ILS) Izrael hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és gazdasági tevékenységekhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
Az izraeli új szelá 1985-ben került bevezetésre, helyettesítve a régi szelát az 1000 régi szeláért egy új szeláért cserébe, gazdasági reformok részeként az izraeli gazdaság stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma az ILS széles körben használatos Izraelben minden pénzügyi tranzakcióhoz, beleértve a banki, kereskedelmi és kormányzati műveleteket, és néhány palesztin területen is elfogadják.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Iraki Dínár Izraeli Új Szelá-ban?
1 Iraki Dínár (IQD) = 391.525440957 Izraeli Új Szelá (ILS).
Hogyan váltod át a Iraki Dínár-t Izraeli Új Szelá-ra?
Szorozd meg a Iraki Dínár értéket 391.525440957-szel. Például 25 IQD × 391.525440957 = 9788.13602392 ILS.
Mennyi 10 Iraki Dínár Izraeli Új Szelá-ban?
10 IQD = 3915.25440957 ILS.
Melyik egység nagyobb, a Iraki Dínár vagy a Izraeli Új Szelá?
A Iraki Dínár a nagyobb egység: 1 IQD = 391.525440957 ILS.