Átalakítás Manx font erre: Szomáli Shilling

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Manx font [IMP] erre: Szomáli Shilling [SOS], vagy Átalakítás Szomáli Shilling erre: Manx font.

1 IMP = 0.00129549999685 SOS. A Manx font Szomáli Shilling-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.00129549999685-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 SOS = 771.902742132 IMP). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 IMP = 0.00129549999685 SOS
  • 1 SOS = 771.902742132 IMP
  • 10 IMP = 0.0129549999685 SOS
  • 100 IMP = 0.129549999685 SOS



Hogyan lehet átalakítani Manx Font erre: Szomáli Shilling

1 IMP = 0.00129549999685006 SOS

Példa: átalakít 15 IMP erre: SOS:
15 IMP = 15 × 0.00129549999685006 SOS = 0.0194324999527509 SOS


Manx Font erre: Szomáli Shilling Átalakítási táblázat

Manx font Szomáli Shilling
1 IMP 0.00129549999685 SOS
2 IMP 0.0025909999937 SOS
3 IMP 0.00388649999055 SOS
5 IMP 0.00647749998425 SOS
10 IMP 0.0129549999685 SOS
20 IMP 0.025909999937 SOS
50 IMP 0.0647749998425 SOS
100 IMP 0.129549999685 SOS
500 IMP 0.647749998425 SOS
1000 IMP 1.29549999685 SOS

Manx Font

A Manx font (IMP) az Isle of Man hivatalos valutája, amely 100 pennyre oszlik, és mint a sziget jogi fizetőeszköze használatos.

Történet/Keletkezés

A Manx font azóta van használatban, amióta az Isle of Man saját valutarendszert hozott létre, történelmileg a brit fonttal kötött kapcsolatban, bankjegyeket helyi bankok bocsátottak ki az 1800-as évek óta.

Jelenlegi használat

Ma a Manx font a brit fonttal azonos értéken van kötve, és a mindennapi tranzakciókban, valamint a helyi kereskedelemben használják az Isle of Man-on.


Szomáli Shilling

A Szomáli Shilling (SOS) Szomália hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A Szomáli Shillinget 1962-ben vezették be, helyettesítve a Szomáli Szomáliát, és az évek során különböző reformokon és leértékeléseken ment keresztül gazdasági kihívások és polgárháborúk miatt.

Jelenlegi használat

Ma a Szomáli Shilling Szomália hivatalos valutája, amelyet készpénzes tranzakciókban használnak, bankjegyeket és érméket a Szomáli Központi Bank bocsát ki. Egyes szomszédos régiókban és átutalásokhoz is használják.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Manx font Szomáli Shilling-ban?

1 Manx font (IMP) = 0.00129549999685 Szomáli Shilling (SOS).

Hogyan váltod át a Manx font-t Szomáli Shilling-ra?

Szorozd meg a Manx font értéket 0.00129549999685-szel. Például 25 IMP × 0.00129549999685 = 0.0323874999213 SOS.

Mennyi 10 Manx font Szomáli Shilling-ban?

10 IMP = 0.0129549999685 SOS.

Melyik egység nagyobb, a Manx font vagy a Szomáli Shilling?

A Szomáli Shilling a nagyobb egység: 1 IMP csak 0.00129549999685 SOS-nek felel meg.



Átalakítás Manx font Erre: Egyéb Valuta Egységek