Átalakítás Izraeli Új Szelá erre: Tunéziai Dínár
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Izraeli Új Szelá [ILS] erre: Tunéziai Dínár [TND], vagy Átalakítás Tunéziai Dínár erre: Izraeli Új Szelá.
1 ILS = 1.16299283777 TND. A Izraeli Új Szelá Tunéziai Dínár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 1.16299283777-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 TND = 0.859850523169 ILS). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 ILS = 1.16299283777 TND
- 1 TND = 0.859850523169 ILS
- 10 ILS = 11.6299283777 TND
- 100 ILS = 116.299283777 TND
Hogyan lehet átalakítani Izraeli Új Szelá erre: Tunéziai Dínár
1 ILS = 1.16299283777206 TND
Példa: átalakít 15 ILS erre: TND:
15 ILS = 15 × 1.16299283777206 TND = 17.4448925665809 TND
Izraeli Új Szelá erre: Tunéziai Dínár Átalakítási táblázat
| Izraeli Új Szelá | Tunéziai Dínár |
|---|---|
| 1 ILS | 1.16299283777 TND |
| 2 ILS | 2.32598567554 TND |
| 3 ILS | 3.48897851332 TND |
| 5 ILS | 5.81496418886 TND |
| 10 ILS | 11.6299283777 TND |
| 20 ILS | 23.2598567554 TND |
| 50 ILS | 58.1496418886 TND |
| 100 ILS | 116.299283777 TND |
| 500 ILS | 581.496418886 TND |
| 1000 ILS | 1162.99283777 TND |
Izraeli Új Szelá
Az izraeli új szelá (ILS) Izrael hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és gazdasági tevékenységekhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
Az izraeli új szelá 1985-ben került bevezetésre, helyettesítve a régi szelát az 1000 régi szeláért egy új szeláért cserébe, gazdasági reformok részeként az izraeli gazdaság stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma az ILS széles körben használatos Izraelben minden pénzügyi tranzakcióhoz, beleértve a banki, kereskedelmi és kormányzati műveleteket, és néhány palesztin területen is elfogadják.
Tunéziai Dínár
A tunéziai dínár (TND) Tunézia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciók és pénzügyi cserék során használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A tunéziai dínárt 1960-ban vezették be, helyettesítve a tunéziai frankot. Az évek során különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása és a valuta rendszer modernizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a TND széles körben használt Tunéziában minden fizetési módhoz, beleértve a készpénzes tranzakciókat, a banki műveleteket és a digitális fizetéseket. Nemzetközileg is cserélik utazási és kereskedelmi célokra.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Izraeli Új Szelá Tunéziai Dínár-ban?
1 Izraeli Új Szelá (ILS) = 1.16299283777 Tunéziai Dínár (TND).
Hogyan váltod át a Izraeli Új Szelá-t Tunéziai Dínár-ra?
Szorozd meg a Izraeli Új Szelá értéket 1.16299283777-szel. Például 25 ILS × 1.16299283777 = 29.0748209443 TND.
Mennyi 10 Izraeli Új Szelá Tunéziai Dínár-ban?
10 ILS = 11.6299283777 TND.
Melyik egység nagyobb, a Izraeli Új Szelá vagy a Tunéziai Dínár?
A Izraeli Új Szelá a nagyobb egység: 1 ILS = 1.16299283777 TND.