Átalakítás Indonéz Rupia erre: Algériai Dinar
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Indonéz Rupia [IDR] erre: Algériai Dinar [DZD], vagy Átalakítás Algériai Dinar erre: Indonéz Rupia.
1 IDR = 125.290957216 DZD. A Indonéz Rupia Algériai Dinar-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 125.290957216-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 DZD = 0.00798142198142 IDR). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 IDR = 125.290957216 DZD
- 1 DZD = 0.00798142198142 IDR
- 10 IDR = 1252.90957216 DZD
- 100 IDR = 12529.0957216 DZD
Hogyan lehet átalakítani Indonéz Rupia erre: Algériai Dinar
1 IDR = 125.29095721645 DZD
Példa: átalakít 15 IDR erre: DZD:
15 IDR = 15 × 125.29095721645 DZD = 1879.36435824675 DZD
Indonéz Rupia erre: Algériai Dinar Átalakítási táblázat
| Indonéz Rupia | Algériai Dinar |
|---|---|
| 1 IDR | 125.290957216 DZD |
| 2 IDR | 250.581914433 DZD |
| 3 IDR | 375.872871649 DZD |
| 5 IDR | 626.454786082 DZD |
| 10 IDR | 1252.90957216 DZD |
| 20 IDR | 2505.81914433 DZD |
| 50 IDR | 6264.54786082 DZD |
| 100 IDR | 12529.0957216 DZD |
| 500 IDR | 62645.4786082 DZD |
| 1000 IDR | 125290.957216 DZD |
Indonéz Rupia
Az Indonéz Rupia (IDR) Indonézia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A Rupia 1946-ban került bevezetésre, hogy helyettesítse a Holland Kelet-Indiai guldent. Az évek során különböző reformokon és átváltásokon ment keresztül, különösen Indonézia függetlensége és gazdasági változásai után, a gazdaság stabilizálása és az infláció ellenőrzése érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a Rupia széles körben használt Indonéziában mindenféle pénzügyi tranzakcióhoz, beleértve a készpénzes fizetéseket, banki műveleteket és digitális tranzakciókat. Ez továbbra is Indonézia hivatalos törvényes fizetőeszköze.
Algériai Dinar
Az algériai dinár (DZD) az Algériában hivatalos valuta, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
Az algériai dinárt 1964-ben vezették be, az algériai frank helyett az önállóság után, és több reformon ment keresztül a gazdaság stabilizálása és az infláció ellenőrzése érdekében.
Jelenlegi használat
Ma az algériai dinár az ország hivatalos valutája, amelyet minden pénzügyi tranzakcióban, banki és kereskedelmi tevékenységekben használnak az egész országban.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Indonéz Rupia Algériai Dinar-ban?
1 Indonéz Rupia (IDR) = 125.290957216 Algériai Dinar (DZD).
Hogyan váltod át a Indonéz Rupia-t Algériai Dinar-ra?
Szorozd meg a Indonéz Rupia értéket 125.290957216-szel. Például 25 IDR × 125.290957216 = 3132.27393041 DZD.
Mennyi 10 Indonéz Rupia Algériai Dinar-ban?
10 IDR = 1252.90957216 DZD.
Melyik egység nagyobb, a Indonéz Rupia vagy a Algériai Dinar?
A Indonéz Rupia a nagyobb egység: 1 IDR = 125.290957216 DZD.