Átalakítás Magyar Forint erre: Panamai Balboa

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Magyar Forint [HUF] erre: Panamai Balboa [PAB], vagy Átalakítás Panamai Balboa erre: Magyar Forint.

1 HUF = 340.2017 PAB. A Magyar Forint Panamai Balboa-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 340.2017-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 PAB = 0.00293943269537 HUF). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 HUF = 340.2017 PAB
  • 1 PAB = 0.00293943269537 HUF
  • 10 HUF = 3402.017 PAB
  • 100 HUF = 34020.17 PAB



Hogyan lehet átalakítani Magyar Forint erre: Panamai Balboa

1 HUF = 340.2017 PAB

Példa: átalakít 15 HUF erre: PAB:
15 HUF = 15 × 340.2017 PAB = 5103.0255 PAB


Magyar Forint erre: Panamai Balboa Átalakítási táblázat

Magyar Forint Panamai Balboa
1 HUF 340.2017 PAB
2 HUF 680.4034 PAB
3 HUF 1020.6051 PAB
5 HUF 1701.0085 PAB
10 HUF 3402.017 PAB
20 HUF 6804.034 PAB
50 HUF 17010.085 PAB
100 HUF 34020.17 PAB
500 HUF 170100.85 PAB
1000 HUF 340201.7 PAB

Magyar Forint

A magyar forint (HUF) Magyarország hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A forintot 1946-ban vezették be, a pengő helyett a hiperinfláció után. Azóta több reformon és tizedesítésen ment keresztül.

Jelenlegi használat

A forint továbbra is Magyarország törvényes fizetőeszköze, bankjegyek és érmék forgalomban vannak. A Magyar Nemzeti Bank kezeli, és mindennapi tranzakciókra és pénzügyi tevékenységekre használják.


Panamai Balboa

A Panamai Balboa (PAB) Panama hivatalos valutája, amelyet 100 centésimosra osztanak, elsősorban érme formájában használják az amerikai dollár mellett.

Történet/Keletkezés

1904-ben vezették be, a Balboát Panama hivatalos valutájaként hozták létre a nemzeti identitás erősítése érdekében, kezdetben arany fedezettel, de 1941 óta az amerikai dollárhoz kötött, amelyet az országban széles körben elfogadnak.

Jelenlegi használat

Ma a Balboát főként érme és hivatalos tranzakciók során használják Panamában, az amerikai dollár pedig a legtöbb gyakorlati célra, például banki és kereskedelmi tevékenységekhez elsődleges valutaként szolgál.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Magyar Forint Panamai Balboa-ban?

1 Magyar Forint (HUF) = 340.2017 Panamai Balboa (PAB).

Hogyan váltod át a Magyar Forint-t Panamai Balboa-ra?

Szorozd meg a Magyar Forint értéket 340.2017-szel. Például 25 HUF × 340.2017 = 8505.0425 PAB.

Mennyi 10 Magyar Forint Panamai Balboa-ban?

10 HUF = 3402.017 PAB.

Melyik egység nagyobb, a Magyar Forint vagy a Panamai Balboa?

A Magyar Forint a nagyobb egység: 1 HUF = 340.2017 PAB.



Átalakítás Magyar Forint Erre: Egyéb Valuta Egységek