Átalakítás Horvát Kuna erre: Szomáli Shilling

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Horvát Kuna [HRK] erre: Szomáli Shilling [SOS], vagy Átalakítás Szomáli Shilling erre: Horvát Kuna.

1 HRK = 0.011238808091 SOS. A Horvát Kuna Szomáli Shilling-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.011238808091-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 SOS = 88.977406848 HRK). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 HRK = 0.011238808091 SOS
  • 1 SOS = 88.977406848 HRK
  • 10 HRK = 0.11238808091 SOS
  • 100 HRK = 1.1238808091 SOS



Hogyan lehet átalakítani Horvát Kuna erre: Szomáli Shilling

1 HRK = 0.0112388080910038 SOS

Példa: átalakít 15 HRK erre: SOS:
15 HRK = 15 × 0.0112388080910038 SOS = 0.168582121365058 SOS


Horvát Kuna erre: Szomáli Shilling Átalakítási táblázat

Horvát Kuna Szomáli Shilling
1 HRK 0.011238808091 SOS
2 HRK 0.022477616182 SOS
3 HRK 0.033716424273 SOS
5 HRK 0.056194040455 SOS
10 HRK 0.11238808091 SOS
20 HRK 0.22477616182 SOS
50 HRK 0.56194040455 SOS
100 HRK 1.1238808091 SOS
500 HRK 5.6194040455 SOS
1000 HRK 11.238808091 SOS

Horvát Kuna

A Horvát Kuna (HRK) Horvátország hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A Kuna 1994-ben került bevezetésre, helyettesítve a horvát dinárt, Horvátország függetlenségét követően. Kezdetben a német márkához volt kötve, később az euróhoz, egy kezelt lebegtetett rendszerrel.

Jelenlegi használat

A Kuna továbbra is Horvátország hivatalos valutája, amelyet az ország minden részén széles körben használnak minden fizetési módhoz. Horvátország 2023-ban átvette az eurót, de a Kuna továbbra is használatban marad az átmeneti időszakban.


Szomáli Shilling

A Szomáli Shilling (SOS) Szomália hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A Szomáli Shillinget 1962-ben vezették be, helyettesítve a Szomáli Szomáliát, és az évek során különböző reformokon és leértékeléseken ment keresztül gazdasági kihívások és polgárháborúk miatt.

Jelenlegi használat

Ma a Szomáli Shilling Szomália hivatalos valutája, amelyet készpénzes tranzakciókban használnak, bankjegyeket és érméket a Szomáli Központi Bank bocsát ki. Egyes szomszédos régiókban és átutalásokhoz is használják.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Horvát Kuna Szomáli Shilling-ban?

1 Horvát Kuna (HRK) = 0.011238808091 Szomáli Shilling (SOS).

Hogyan váltod át a Horvát Kuna-t Szomáli Shilling-ra?

Szorozd meg a Horvát Kuna értéket 0.011238808091-szel. Például 25 HRK × 0.011238808091 = 0.280970202275 SOS.

Mennyi 10 Horvát Kuna Szomáli Shilling-ban?

10 HRK = 0.11238808091 SOS.

Melyik egység nagyobb, a Horvát Kuna vagy a Szomáli Shilling?

A Szomáli Shilling a nagyobb egység: 1 HRK csak 0.011238808091 SOS-nek felel meg.



Átalakítás Horvát Kuna Erre: Egyéb Valuta Egységek