Átalakítás Guineai frank erre: Lesotho Loti
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Guineai frank [GNF] erre: Lesotho Loti [LSL], vagy Átalakítás Lesotho Loti erre: Guineai frank.
1 GNF = 494.980514268 LSL. A Guineai frank Lesotho Loti-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 494.980514268-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 LSL = 0.00202028154882 GNF). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 GNF = 494.980514268 LSL
- 1 LSL = 0.00202028154882 GNF
- 10 GNF = 4949.80514268 LSL
- 100 GNF = 49498.0514268 LSL
Hogyan lehet átalakítani Guineai Frank erre: Lesotho Loti
1 GNF = 494.980514268474 LSL
Példa: átalakít 15 GNF erre: LSL:
15 GNF = 15 × 494.980514268474 LSL = 7424.70771402711 LSL
Guineai Frank erre: Lesotho Loti Átalakítási táblázat
| Guineai frank | Lesotho Loti |
|---|---|
| 1 GNF | 494.980514268 LSL |
| 2 GNF | 989.961028537 LSL |
| 3 GNF | 1484.94154281 LSL |
| 5 GNF | 2474.90257134 LSL |
| 10 GNF | 4949.80514268 LSL |
| 20 GNF | 9899.61028537 LSL |
| 50 GNF | 24749.0257134 LSL |
| 100 GNF | 49498.0514268 LSL |
| 500 GNF | 247490.257134 LSL |
| 1000 GNF | 494980.514268 LSL |
Guineai Frank
A Guineai frank (GNF) Guinea hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Guineai frankot 1959-ben vezették be, a francia CFA frank helyett, Guinea függetlensége után, és azóta különböző átváltoztatásokon ment keresztül.
Jelenlegi használat
Ma a GNF kizárólag Guineában használatos mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi célokra, és a Guinea Központi Bankje bocsátja ki.
Lesotho Loti
A Lesotho Loti (LSL) Lesothó hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
1980-ban vezették be, a Loti felváltotta a Dél-afrikai Randot azonos értéken, és azóta a Lesothói Központi Bank kezeli, tükrözve az ország pénzügyi függetlenségét.
Jelenlegi használat
A Loti aktívan használatos Lesothóban mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és kereskedelemhez, és azonos értéken van a Dél-afrikai Randdal.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Guineai frank Lesotho Loti-ban?
1 Guineai frank (GNF) = 494.980514268 Lesotho Loti (LSL).
Hogyan váltod át a Guineai frank-t Lesotho Loti-ra?
Szorozd meg a Guineai frank értéket 494.980514268-szel. Például 25 GNF × 494.980514268 = 12374.5128567 LSL.
Mennyi 10 Guineai frank Lesotho Loti-ban?
10 GNF = 4949.80514268 LSL.
Melyik egység nagyobb, a Guineai frank vagy a Lesotho Loti?
A Guineai frank a nagyobb egység: 1 GNF = 494.980514268 LSL.