Átalakítás Gibraltári Font erre: Örmény Drám

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Gibraltári Font [GIP] erre: Örmény Drám [AMD], vagy Átalakítás Örmény Drám erre: Gibraltári Font.

1 GIP = 0.00192759853458 AMD. A Gibraltári Font Örmény Drám-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.00192759853458-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 AMD = 518.780224233 GIP). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 GIP = 0.00192759853458 AMD
  • 1 AMD = 518.780224233 GIP
  • 10 GIP = 0.0192759853458 AMD
  • 100 GIP = 0.192759853458 AMD



Hogyan lehet átalakítani Gibraltári Font erre: Örmény Drám

1 GIP = 0.00192759853457726 AMD

Példa: átalakít 15 GIP erre: AMD:
15 GIP = 15 × 0.00192759853457726 AMD = 0.0289139780186589 AMD


Gibraltári Font erre: Örmény Drám Átalakítási táblázat

Gibraltári Font Örmény Drám
1 GIP 0.00192759853458 AMD
2 GIP 0.00385519706915 AMD
3 GIP 0.00578279560373 AMD
5 GIP 0.00963799267289 AMD
10 GIP 0.0192759853458 AMD
20 GIP 0.0385519706915 AMD
50 GIP 0.0963799267289 AMD
100 GIP 0.192759853458 AMD
500 GIP 0.963799267289 AMD
1000 GIP 1.92759853458 AMD

Gibraltári Font

A Gibraltári Font (GIP) Gibraltár hivatalos valutája, amely a brit font sterlinghez van kötve, és helyben használják vele együtt.

Történet/Keletkezés

1934-ben vezették be, a Gibraltári Font helyettesítette a brit gyarmati időszakban kiadott Gibraltári Fontot. Azóta fix árfolyamot tart fenn a brit fonttal, és kifejezetten Gibraltár számára bocsátanak ki érméket és bankjegyeket.

Jelenlegi használat

A Gibraltári Font széles körben használt Gibraltárban mindennapi tranzakciókra, a brit font sterling mellett. Helyben elfogadják, és néhány spanyol határ menti területen is használják, ahol a Gibraltári Kormány által kibocsátott érméket és bankjegyeket használják.


Örmény Drám

Az örmény drám (AMD) Örményország hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

Az örmény drámot 1993-ban vezették be, miután Örményország függetlenné vált a Szovjetuniótól, és felváltotta a szovjet rublát mint nemzeti valutát.

Jelenlegi használat

Az AMD aktívan használatos Örményországban mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi tevékenységekhez, és az Örmény Központi Bank kezeli.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Gibraltári Font Örmény Drám-ban?

1 Gibraltári Font (GIP) = 0.00192759853458 Örmény Drám (AMD).

Hogyan váltod át a Gibraltári Font-t Örmény Drám-ra?

Szorozd meg a Gibraltári Font értéket 0.00192759853458-szel. Például 25 GIP × 0.00192759853458 = 0.0481899633644 AMD.

Mennyi 10 Gibraltári Font Örmény Drám-ban?

10 GIP = 0.0192759853458 AMD.

Melyik egység nagyobb, a Gibraltári Font vagy a Örmény Drám?

A Örmény Drám a nagyobb egység: 1 GIP csak 0.00192759853458 AMD-nek felel meg.



Átalakítás Gibraltári Font Erre: Egyéb Valuta Egységek