Átalakítás Falklandi-szigetek Font erre: Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Falklandi-szigetek Font [FKP] erre: Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka [BAM], vagy Átalakítás Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka erre: Falklandi-szigetek Font.

1 FKP = 0.444064543219 BAM. A Falklandi-szigetek Font Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.444064543219-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 BAM = 2.25192489531 FKP). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 FKP = 0.444064543219 BAM
  • 1 BAM = 2.25192489531 FKP
  • 10 FKP = 4.44064543219 BAM
  • 100 FKP = 44.4064543219 BAM



Hogyan lehet átalakítani Falklandi-Szigetek Font erre: Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka

1 FKP = 0.444064543218763 BAM

Példa: átalakít 15 FKP erre: BAM:
15 FKP = 15 × 0.444064543218763 BAM = 6.66096814828145 BAM


Falklandi-Szigetek Font erre: Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka Átalakítási táblázat

Falklandi-szigetek Font Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka
1 FKP 0.444064543219 BAM
2 FKP 0.888129086438 BAM
3 FKP 1.33219362966 BAM
5 FKP 2.22032271609 BAM
10 FKP 4.44064543219 BAM
20 FKP 8.88129086438 BAM
50 FKP 22.2032271609 BAM
100 FKP 44.4064543219 BAM
500 FKP 222.032271609 BAM
1000 FKP 444.064543219 BAM

Falklandi-Szigetek Font

A Falklandi-szigetek Font (FKP) hivatalos valuta a Falklandi-szigeteken, amely a brit font sterlinghez van kötve paritásban.

Történet/Keletkezés

1899-ben vezették be, a Falklandi-szigetek Font helyi valutaként használatos, és fix árfolyamon van a brit fonttal, miközben fejlődött a szigeteken zajló gazdasági fejleményekkel együtt.

Jelenlegi használat

A Falklandi-szigetek Font aktívan használatos minden helyi tranzakcióban, a Falklandi-szigeteki Pénzügyi Hatóság által kibocsátva, és elfogadott a brit font mellett a szigeteken belül.


Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka

A Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka (BAM) Bosznia és Hercegovina hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciók és pénzügyi cserék során használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

1998-ban vezették be, a BAM helyettesítette a boszniai és hercegovinai dinárt az ország pénzügyi reformja és stabilizációs erőfeszítései után a boszniai háború után. Fix árfolyamon van kötve az euróhoz, biztosítva a stabilitást.

Jelenlegi használat

A BAM széles körben használt Bosznia és Hercegovina egész területén minden fizetési módhoz, beleértve a készpénzt, banki és elektronikus tranzakciókat. Az ország hivatalos valutája marad, és a Bosznia és Hercegovina Központi Bankja kezeli.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Falklandi-szigetek Font Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka-ban?

1 Falklandi-szigetek Font (FKP) = 0.444064543219 Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka (BAM).

Hogyan váltod át a Falklandi-szigetek Font-t Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka-ra?

Szorozd meg a Falklandi-szigetek Font értéket 0.444064543219-szel. Például 25 FKP × 0.444064543219 = 11.1016135805 BAM.

Mennyi 10 Falklandi-szigetek Font Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka-ban?

10 FKP = 4.44064543219 BAM.

Melyik egység nagyobb, a Falklandi-szigetek Font vagy a Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka?

A Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka a nagyobb egység: 1 FKP csak 0.444064543219 BAM-nek felel meg.



Átalakítás Falklandi-szigetek Font Erre: Egyéb Valuta Egységek