Átalakítás Etióp Birr erre: Líbiai Dínár

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Etióp Birr [ETB] erre: Líbiai Dínár [LYD], vagy Átalakítás Líbiai Dínár erre: Etióp Birr.

1 ETB = 25.17266028 LYD. A Etióp Birr Líbiai Dínár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 25.17266028-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 LYD = 0.0397256384059 ETB). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 ETB = 25.17266028 LYD
  • 1 LYD = 0.0397256384059 ETB
  • 10 ETB = 251.7266028 LYD
  • 100 ETB = 2517.266028 LYD



Hogyan lehet átalakítani Etióp Birr erre: Líbiai Dínár

1 ETB = 25.1726602800295 LYD

Példa: átalakít 15 ETB erre: LYD:
15 ETB = 15 × 25.1726602800295 LYD = 377.589904200442 LYD


Etióp Birr erre: Líbiai Dínár Átalakítási táblázat

Etióp Birr Líbiai Dínár
1 ETB 25.17266028 LYD
2 ETB 50.3453205601 LYD
3 ETB 75.5179808401 LYD
5 ETB 125.8633014 LYD
10 ETB 251.7266028 LYD
20 ETB 503.453205601 LYD
50 ETB 1258.633014 LYD
100 ETB 2517.266028 LYD
500 ETB 12586.33014 LYD
1000 ETB 25172.66028 LYD

Etióp Birr

Az etióp birr (ETB) Etiópia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A birr-t 1894-ben vezették be, helyettesítve a Mária Terézia-tálert, és az évek során különböző reformokon és tizedesítésen ment keresztül az etióp valuta rendszerének modernizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma az etióp birr aktívan használatos Etiópia törvényes fizetőeszközeként, a pénzérmék és bankjegyek mindennapi tranzakciókra és gazdasági tevékenységekre keringenek.


Líbiai Dínár

A Líbiai Dínár (LYD) Líbia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Líbiai Dínárt 1971-ben vezették be, helyettesítve a líbiai fontot azonos értéken, és az évek során különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a LYD aktívan használatos Líbiában mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, a Líbiai Központi Bank irányítja kibocsátását és szabályozását.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Etióp Birr Líbiai Dínár-ban?

1 Etióp Birr (ETB) = 25.17266028 Líbiai Dínár (LYD).

Hogyan váltod át a Etióp Birr-t Líbiai Dínár-ra?

Szorozd meg a Etióp Birr értéket 25.17266028-szel. Például 25 ETB × 25.17266028 = 629.316507001 LYD.

Mennyi 10 Etióp Birr Líbiai Dínár-ban?

10 ETB = 251.7266028 LYD.

Melyik egység nagyobb, a Etióp Birr vagy a Líbiai Dínár?

A Etióp Birr a nagyobb egység: 1 ETB = 25.17266028 LYD.



Átalakítás Etióp Birr Erre: Egyéb Valuta Egységek