Átalakítás Algériai Dinar erre: Guernsey Font
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Algériai Dinar [DZD] erre: Guernsey Font [GGP], vagy Átalakítás Guernsey Font erre: Algériai Dinar.
1 DZD = 175.605700392 GGP. A Algériai Dinar Guernsey Font-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 175.605700392-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 GGP = 0.00569457596063 DZD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 DZD = 175.605700392 GGP
- 1 GGP = 0.00569457596063 DZD
- 10 DZD = 1756.05700392 GGP
- 100 DZD = 17560.5700392 GGP
Hogyan lehet átalakítani Algériai Dinar erre: Guernsey Font
1 DZD = 175.605700391733 GGP
Példa: átalakít 15 DZD erre: GGP:
15 DZD = 15 × 175.605700391733 GGP = 2634.085505876 GGP
Algériai Dinar erre: Guernsey Font Átalakítási táblázat
| Algériai Dinar | Guernsey Font |
|---|---|
| 1 DZD | 175.605700392 GGP |
| 2 DZD | 351.211400783 GGP |
| 3 DZD | 526.817101175 GGP |
| 5 DZD | 878.028501959 GGP |
| 10 DZD | 1756.05700392 GGP |
| 20 DZD | 3512.11400783 GGP |
| 50 DZD | 8780.28501959 GGP |
| 100 DZD | 17560.5700392 GGP |
| 500 DZD | 87802.8501959 GGP |
| 1000 DZD | 175605.700392 GGP |
Algériai Dinar
Az algériai dinár (DZD) az Algériában hivatalos valuta, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
Az algériai dinárt 1964-ben vezették be, az algériai frank helyett az önállóság után, és több reformon ment keresztül a gazdaság stabilizálása és az infláció ellenőrzése érdekében.
Jelenlegi használat
Ma az algériai dinár az ország hivatalos valutája, amelyet minden pénzügyi tranzakcióban, banki és kereskedelmi tevékenységekben használnak az egész országban.
Guernsey Font
A Guernsey Font (GGP) Guernsey hivatalos pénzneme, amely a Brit Birodalom függősége, és a Brit Font Sterlinghez van kötve.
Történet/Keletkezés
1921-ben bevezetve, a Guernsey Font helyben használták a Brit Font mellett, mindkét valuta szabadon keringett és egyenértékű volt, tükrözve Guernsey státuszát önkormányzati függőségként.
Jelenlegi használat
A GGP-t mindennapi tranzakciókra használják Guernsey-n belül, és elfogadják a Brit Font mellett, a helyi hatóságok által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Algériai Dinar Guernsey Font-ban?
1 Algériai Dinar (DZD) = 175.605700392 Guernsey Font (GGP).
Hogyan váltod át a Algériai Dinar-t Guernsey Font-ra?
Szorozd meg a Algériai Dinar értéket 175.605700392-szel. Például 25 DZD × 175.605700392 = 4390.14250979 GGP.
Mennyi 10 Algériai Dinar Guernsey Font-ban?
10 DZD = 1756.05700392 GGP.
Melyik egység nagyobb, a Algériai Dinar vagy a Guernsey Font?
A Algériai Dinar a nagyobb egység: 1 DZD = 175.605700392 GGP.