Átalakítás Dán Krona erre: Algériai Dinar

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Dán Krona [DKK] erre: Algériai Dinar [DZD], vagy Átalakítás Algériai Dinar erre: Dán Krona.

1 DKK = 0.0489135075219 DZD. A Dán Krona Algériai Dinar-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0489135075219-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 DZD = 20.4442504875 DKK). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 DKK = 0.0489135075219 DZD
  • 1 DZD = 20.4442504875 DKK
  • 10 DKK = 0.489135075219 DZD
  • 100 DKK = 4.89135075219 DZD



Hogyan lehet átalakítani Dán Krona erre: Algériai Dinar

1 DKK = 0.048913507521871 DZD

Példa: átalakít 15 DKK erre: DZD:
15 DKK = 15 × 0.048913507521871 DZD = 0.733702612828065 DZD


Dán Krona erre: Algériai Dinar Átalakítási táblázat

Dán Krona Algériai Dinar
1 DKK 0.0489135075219 DZD
2 DKK 0.0978270150437 DZD
3 DKK 0.146740522566 DZD
5 DKK 0.244567537609 DZD
10 DKK 0.489135075219 DZD
20 DKK 0.978270150437 DZD
50 DKK 2.44567537609 DZD
100 DKK 4.89135075219 DZD
500 DKK 24.4567537609 DZD
1000 DKK 48.9135075219 DZD

Dán Krona

A dán korona (DKK) Dánia hivatalos valutája, amelyet mindennapi tranzakciókra használnak, és a Dán Nemzeti Bank bocsát ki.

Történet/Keletkezés

A dán korona 1875-ben lett bevezetve, felváltva a rigsdalert, és számos reformon ment keresztül, beleértve az euróhoz kötést és az 1999 óta alkalmazott lebegő árfolyamot.

Jelenlegi használat

A DKK-t széles körben használják Dánia összes pénzügyi tranzakciójára, beleértve a banki, kereskedelmi és nemzetközi kereskedelmet, valamint elfogadják a Feröer-szigeteken és Grönlandon is.


Algériai Dinar

Az algériai dinár (DZD) az Algériában hivatalos valuta, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

Az algériai dinárt 1964-ben vezették be, az algériai frank helyett az önállóság után, és több reformon ment keresztül a gazdaság stabilizálása és az infláció ellenőrzése érdekében.

Jelenlegi használat

Ma az algériai dinár az ország hivatalos valutája, amelyet minden pénzügyi tranzakcióban, banki és kereskedelmi tevékenységekben használnak az egész országban.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Dán Krona Algériai Dinar-ban?

1 Dán Krona (DKK) = 0.0489135075219 Algériai Dinar (DZD).

Hogyan váltod át a Dán Krona-t Algériai Dinar-ra?

Szorozd meg a Dán Krona értéket 0.0489135075219-szel. Például 25 DKK × 0.0489135075219 = 1.22283768805 DZD.

Mennyi 10 Dán Krona Algériai Dinar-ban?

10 DKK = 0.489135075219 DZD.

Melyik egység nagyobb, a Dán Krona vagy a Algériai Dinar?

A Algériai Dinar a nagyobb egység: 1 DKK csak 0.0489135075219 DZD-nek felel meg.



Átalakítás Dán Krona Erre: Egyéb Valuta Egységek