Átalakítás Zöld-foki-szigeteki escudo erre: Hong Kong Dollár

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Zöld-foki-szigeteki escudo [CVE] erre: Hong Kong Dollár [HKD], vagy Átalakítás Hong Kong Dollár erre: Zöld-foki-szigeteki escudo.

1 CVE = 11.9732604652 HKD. A Zöld-foki-szigeteki escudo Hong Kong Dollár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 11.9732604652-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 HKD = 0.0835194392458 CVE). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 CVE = 11.9732604652 HKD
  • 1 HKD = 0.0835194392458 CVE
  • 10 CVE = 119.732604652 HKD
  • 100 CVE = 1197.32604652 HKD



Hogyan lehet átalakítani Zöld-Foki-Szigeteki Escudo erre: Hong Kong Dollár

1 CVE = 11.9732604652348 HKD

Példa: átalakít 15 CVE erre: HKD:
15 CVE = 15 × 11.9732604652348 HKD = 179.598906978522 HKD


Zöld-Foki-Szigeteki Escudo erre: Hong Kong Dollár Átalakítási táblázat

Zöld-foki-szigeteki escudo Hong Kong Dollár
1 CVE 11.9732604652 HKD
2 CVE 23.9465209305 HKD
3 CVE 35.9197813957 HKD
5 CVE 59.8663023262 HKD
10 CVE 119.732604652 HKD
20 CVE 239.465209305 HKD
50 CVE 598.663023262 HKD
100 CVE 1197.32604652 HKD
500 CVE 5986.63023262 HKD
1000 CVE 11973.2604652 HKD

Zöld-Foki-Szigeteki Escudo

A Zöld-foki-szigeteki escudo (CVE) az ország hivatalos valutája, amelyet az összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

1914-ben vezették be, az escudo felváltotta a zöld-foki-szigeteki realt, és különböző reformokon ment keresztül, jelenlegi változatát 1992-ben hozták létre a gazdaság stabilizálása és a valuta rendszer modernizálása érdekében.

Jelenlegi használat

A CVE aktívan használatos törvényes fizetőeszközként Zöld-foki-szigeteken, bankjegyek és érmék keringenek az országban, és rögzített árfolyamon van kötve az euróhoz a stabilitás érdekében.


Hong Kong Dollár

A Hong Kong Dollár (HKD) Hong Kong hivatalos valutája, amelyet a Hong Kongi Pénzügyi Hatóság bocsát ki, és amelyet a mindennapi tranzakciók és pénzügyi tevékenységek során használnak Hong Kongban.

Történet/Keletkezés

A Hong Kong Dollár 1935-ben került bevezetésre, helyettesítve a Hong Kongi Brit Fontot, és azóta különböző monetáris megállapodásokon keresztül fejlődött, beleértve az 1983 óta tartó dollárhoz kötöttséget a valuta stabilitása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a HKD széles körben használt Hong Kongban mindenféle kereskedelemben, banki tevékenységekben és nemzetközi kereskedelemben, és a világ egyik legkeresettebb valutája.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Zöld-foki-szigeteki escudo Hong Kong Dollár-ban?

1 Zöld-foki-szigeteki escudo (CVE) = 11.9732604652 Hong Kong Dollár (HKD).

Hogyan váltod át a Zöld-foki-szigeteki escudo-t Hong Kong Dollár-ra?

Szorozd meg a Zöld-foki-szigeteki escudo értéket 11.9732604652-szel. Például 25 CVE × 11.9732604652 = 299.331511631 HKD.

Mennyi 10 Zöld-foki-szigeteki escudo Hong Kong Dollár-ban?

10 CVE = 119.732604652 HKD.

Melyik egység nagyobb, a Zöld-foki-szigeteki escudo vagy a Hong Kong Dollár?

A Zöld-foki-szigeteki escudo a nagyobb egység: 1 CVE = 11.9732604652 HKD.



Átalakítás Zöld-foki-szigeteki escudo Erre: Egyéb Valuta Egységek