Átalakítás Kínai jüan erre: Katari Rial
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Kínai jüan [CNY] erre: Katari Rial [QAR], vagy Átalakítás Katari Rial erre: Kínai jüan.
1 CNY = 1.97085164835 QAR. A Kínai jüan Katari Rial-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 1.97085164835-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 QAR = 0.50739486193 CNY). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 CNY = 1.97085164835 QAR
- 1 QAR = 0.50739486193 CNY
- 10 CNY = 19.7085164835 QAR
- 100 CNY = 197.085164835 QAR
Hogyan lehet átalakítani Kínai Jüan erre: Katari Rial
1 CNY = 1.97085164835165 QAR
Példa: átalakít 15 CNY erre: QAR:
15 CNY = 15 × 1.97085164835165 QAR = 29.5627747252747 QAR
Kínai Jüan erre: Katari Rial Átalakítási táblázat
| Kínai jüan | Katari Rial |
|---|---|
| 1 CNY | 1.97085164835 QAR |
| 2 CNY | 3.9417032967 QAR |
| 3 CNY | 5.91255494505 QAR |
| 5 CNY | 9.85425824176 QAR |
| 10 CNY | 19.7085164835 QAR |
| 20 CNY | 39.417032967 QAR |
| 50 CNY | 98.5425824176 QAR |
| 100 CNY | 197.085164835 QAR |
| 500 CNY | 985.425824176 QAR |
| 1000 CNY | 1970.85164835 QAR |
Kínai Jüan
A kínai jüan (CNY) Kína hivatalos valutája, más néven Renminbi (RMB), és az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használják.
Történet/Keletkezés
A kínai jüant 1949-ben vezették be a Kínai Népköztársaság megalapítása után. Számos reformon és átalakításon ment keresztül, beleértve az 1950-es évek tizedesítését és a modernizációs erőfeszítéseket az elmúlt évtizedekben a valuta stabilizálása és nemzetközivé tétele érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a CNY széles körben használt Kínában, és egyre inkább elismert nemzetközileg, a kínai kormány támogatja a globális kereskedelemben és pénzügyekben való használatát. Emellett része a Nemzetközi Valutaalap Speciális Lehívási Jogainak (SDR).
Katari Rial
A katari rial (QAR) Katar hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A katari rialt az 1960-as években vezették be, helyettesítve az indiai rúpiát, és különböző újraértékeléseken és stabilitási intézkedéseken ment keresztül értékének megerősítése érdekében.
Jelenlegi használat
A katari rialt széles körben használják Katárban mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és nemzetközi kereskedelemre, és egy kosár valutahoz van kötve, fix árfolyamon az amerikai dollárhoz.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Kínai jüan Katari Rial-ban?
1 Kínai jüan (CNY) = 1.97085164835 Katari Rial (QAR).
Hogyan váltod át a Kínai jüan-t Katari Rial-ra?
Szorozd meg a Kínai jüan értéket 1.97085164835-szel. Például 25 CNY × 1.97085164835 = 49.2712912088 QAR.
Mennyi 10 Kínai jüan Katari Rial-ban?
10 CNY = 19.7085164835 QAR.
Melyik egység nagyobb, a Kínai jüan vagy a Katari Rial?
A Kínai jüan a nagyobb egység: 1 CNY = 1.97085164835 QAR.