Átalakítás Kanadai Dollár erre: Paraguayi Guarani

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Kanadai Dollár [CAD] erre: Paraguayi Guarani [PYG], vagy Átalakítás Paraguayi Guarani erre: Kanadai Dollár.

1 CAD = 0.000176669737457 PYG. A Kanadai Dollár Paraguayi Guarani-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.000176669737457-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 PYG = 5660.27897248 CAD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 CAD = 0.000176669737457 PYG
  • 1 PYG = 5660.27897248 CAD
  • 10 CAD = 0.00176669737457 PYG
  • 100 CAD = 0.0176669737457 PYG



Hogyan lehet átalakítani Kanadai Dollár erre: Paraguayi Guarani

1 CAD = 0.000176669737456841 PYG

Példa: átalakít 15 CAD erre: PYG:
15 CAD = 15 × 0.000176669737456841 PYG = 0.00265004606185261 PYG


Kanadai Dollár erre: Paraguayi Guarani Átalakítási táblázat

Kanadai Dollár Paraguayi Guarani
1 CAD 0.000176669737457 PYG
2 CAD 0.000353339474914 PYG
3 CAD 0.000530009212371 PYG
5 CAD 0.000883348687284 PYG
10 CAD 0.00176669737457 PYG
20 CAD 0.00353339474914 PYG
50 CAD 0.00883348687284 PYG
100 CAD 0.0176669737457 PYG
500 CAD 0.0883348687284 PYG
1000 CAD 0.176669737457 PYG

Kanadai Dollár

A Kanadai Dollár (CAD) Kanada hivatalos valutája, amely az ország elsődleges csereeszköze és értéktárolója.

Történet/Keletkezés

A Kanadai Dollárt 1858-ban vezették be, helyettesítve a Kanadai fontot, és azóta stabil valutává vált, értékét Kanada gazdaságpolitikája és globális piacok befolyásolják.

Jelenlegi használat

Ma a CAD széles körben használatos Kanadában mindennapi tranzakciókhoz, nemzetközi kereskedelemhez és tartalékvalutaként, értékét gazdasági feltételek és valutapiacok változásai befolyásolják.


Paraguayi Guarani

A paraguayi Guarani (PYG) Paraguay hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Guarani-t 1943-ban vezették be, helyettesítve a pesót 1 Guarani = 1 peso árfolyamon, és azóta különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a Guarani Paraguay nemzeti valutája marad, széles körben használják a mindennapi kereskedelemben, banki és pénzügyi tranzakciókban az ország egész területén.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Kanadai Dollár Paraguayi Guarani-ban?

1 Kanadai Dollár (CAD) = 0.000176669737457 Paraguayi Guarani (PYG).

Hogyan váltod át a Kanadai Dollár-t Paraguayi Guarani-ra?

Szorozd meg a Kanadai Dollár értéket 0.000176669737457-szel. Például 25 CAD × 0.000176669737457 = 0.00441674343642 PYG.

Mennyi 10 Kanadai Dollár Paraguayi Guarani-ban?

10 CAD = 0.00176669737457 PYG.

Melyik egység nagyobb, a Kanadai Dollár vagy a Paraguayi Guarani?

A Paraguayi Guarani a nagyobb egység: 1 CAD csak 0.000176669737457 PYG-nek felel meg.



Átalakítás Kanadai Dollár Erre: Egyéb Valuta Egységek