Átalakítás Bahamai dollár erre: Horvát Kuna
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Bahamai dollár [BSD] erre: Horvát Kuna [HRK], vagy Átalakítás Horvát Kuna erre: Bahamai dollár.
1 BSD = 0.15570745683 HRK. A Bahamai dollár Horvát Kuna-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.15570745683-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 HRK = 6.4223 BSD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 BSD = 0.15570745683 HRK
- 1 HRK = 6.4223 BSD
- 10 BSD = 1.5570745683 HRK
- 100 BSD = 15.570745683 HRK
Hogyan lehet átalakítani Bahamai Dollár erre: Horvát Kuna
1 BSD = 0.155707456830108 HRK
Példa: átalakít 15 BSD erre: HRK:
15 BSD = 15 × 0.155707456830108 HRK = 2.33561185245161 HRK
Bahamai Dollár erre: Horvát Kuna Átalakítási táblázat
| Bahamai dollár | Horvát Kuna |
|---|---|
| 1 BSD | 0.15570745683 HRK |
| 2 BSD | 0.31141491366 HRK |
| 3 BSD | 0.46712237049 HRK |
| 5 BSD | 0.778537284151 HRK |
| 10 BSD | 1.5570745683 HRK |
| 20 BSD | 3.1141491366 HRK |
| 50 BSD | 7.78537284151 HRK |
| 100 BSD | 15.570745683 HRK |
| 500 BSD | 77.8537284151 HRK |
| 1000 BSD | 155.70745683 HRK |
Bahamai Dollár
A Bahamai dollár (BSD) Bahama hivatalos valutája, amely 100 centre oszlik, és az ország összes pénzügyi tranzakciójára használják.
Történet/Keletkezés
1966-ban vezették be, a Bahamai font helyett, a Bahamai dollár eredetileg az amerikai dollárhoz volt kötve paritásban, és azóta stabil árfolyamot tart fenn.
Jelenlegi használat
A Bahamai dollárt széles körben használják Bahamában mindennapi tranzakciókra, banki és kereskedelmi tevékenységekre, valamint elfogadják néhány szomszédos régióban és turisztikai tevékenységekhez is.
Horvát Kuna
A Horvát Kuna (HRK) Horvátország hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A Kuna 1994-ben került bevezetésre, helyettesítve a horvát dinárt, Horvátország függetlenségét követően. Kezdetben a német márkához volt kötve, később az euróhoz, egy kezelt lebegtetett rendszerrel.
Jelenlegi használat
A Kuna továbbra is Horvátország hivatalos valutája, amelyet az ország minden részén széles körben használnak minden fizetési módhoz. Horvátország 2023-ban átvette az eurót, de a Kuna továbbra is használatban marad az átmeneti időszakban.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Bahamai dollár Horvát Kuna-ban?
1 Bahamai dollár (BSD) = 0.15570745683 Horvát Kuna (HRK).
Hogyan váltod át a Bahamai dollár-t Horvát Kuna-ra?
Szorozd meg a Bahamai dollár értéket 0.15570745683-szel. Például 25 BSD × 0.15570745683 = 3.89268642075 HRK.
Mennyi 10 Bahamai dollár Horvát Kuna-ban?
10 BSD = 1.5570745683 HRK.
Melyik egység nagyobb, a Bahamai dollár vagy a Horvát Kuna?
A Horvát Kuna a nagyobb egység: 1 BSD csak 0.15570745683 HRK-nek felel meg.