Átalakítás Bolíviai Boliviano erre: Angolai Kwanza

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Bolíviai Boliviano [BOB] erre: Angolai Kwanza [AOA], vagy Átalakítás Angolai Kwanza erre: Bolíviai Boliviano.

1 BOB = 0.00751538716359 AOA. A Bolíviai Boliviano Angolai Kwanza-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.00751538716359-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 AOA = 133.06034383 BOB). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 BOB = 0.00751538716359 AOA
  • 1 AOA = 133.06034383 BOB
  • 10 BOB = 0.0751538716359 AOA
  • 100 BOB = 0.751538716359 AOA



Hogyan lehet átalakítani Bolíviai Boliviano erre: Angolai Kwanza

1 BOB = 0.0075153871635917 AOA

Példa: átalakít 15 BOB erre: AOA:
15 BOB = 15 × 0.0075153871635917 AOA = 0.112730807453875 AOA


Bolíviai Boliviano erre: Angolai Kwanza Átalakítási táblázat

Bolíviai Boliviano Angolai Kwanza
1 BOB 0.00751538716359 AOA
2 BOB 0.0150307743272 AOA
3 BOB 0.0225461614908 AOA
5 BOB 0.037576935818 AOA
10 BOB 0.0751538716359 AOA
20 BOB 0.150307743272 AOA
50 BOB 0.37576935818 AOA
100 BOB 0.751538716359 AOA
500 BOB 3.7576935818 AOA
1000 BOB 7.51538716359 AOA

Bolíviai Boliviano

A bolíviai boliviano (BOB) Bolívia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

1987-ben vezették be a bolíviai peso helyett, a boliviano különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül Bolívia gazdaságának stabilizálása és az infláció ellenőrzése érdekében.

Jelenlegi használat

A boliviano továbbra is Bolívia elsődleges valutája, széles körben használják mindennapi tranzakciókban, banki és kereskedelmi tevékenységekben az ország egész területén.


Angolai Kwanza

Az angolai Kwanza (AOA) Angola hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Kwanza-t 1977-ben vezették be, az angolai escudo helyett, miután Angola függetlenné vált Portugáliától. Többször átdolgozták az infláció és gazdasági változások miatt.

Jelenlegi használat

Az AOA aktívan használatos Angola törvényes fizetőeszközeként, a pénzérmék és bankjegyek országszerte forognak. Az Angola Nemzeti Bankja kezeli.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Bolíviai Boliviano Angolai Kwanza-ban?

1 Bolíviai Boliviano (BOB) = 0.00751538716359 Angolai Kwanza (AOA).

Hogyan váltod át a Bolíviai Boliviano-t Angolai Kwanza-ra?

Szorozd meg a Bolíviai Boliviano értéket 0.00751538716359-szel. Például 25 BOB × 0.00751538716359 = 0.18788467909 AOA.

Mennyi 10 Bolíviai Boliviano Angolai Kwanza-ban?

10 BOB = 0.0751538716359 AOA.

Melyik egység nagyobb, a Bolíviai Boliviano vagy a Angolai Kwanza?

A Angolai Kwanza a nagyobb egység: 1 BOB csak 0.00751538716359 AOA-nek felel meg.



Átalakítás Bolíviai Boliviano Erre: Egyéb Valuta Egységek