Átalakítás Burundi frank erre: Albán Lek
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Burundi frank [BIF] erre: Albán Lek [ALL], vagy Átalakítás Albán Lek erre: Burundi frank.
1 BIF = 35.6010578407 ALL. A Burundi frank Albán Lek-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 35.6010578407-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 ALL = 0.0280890529847 BIF). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 BIF = 35.6010578407 ALL
- 1 ALL = 0.0280890529847 BIF
- 10 BIF = 356.010578407 ALL
- 100 BIF = 3560.10578407 ALL
Hogyan lehet átalakítani Burundi Frank erre: Albán Lek
1 BIF = 35.6010578406956 ALL
Példa: átalakít 15 BIF erre: ALL:
15 BIF = 15 × 35.6010578406956 ALL = 534.015867610434 ALL
Burundi Frank erre: Albán Lek Átalakítási táblázat
| Burundi frank | Albán Lek |
|---|---|
| 1 BIF | 35.6010578407 ALL |
| 2 BIF | 71.2021156814 ALL |
| 3 BIF | 106.803173522 ALL |
| 5 BIF | 178.005289203 ALL |
| 10 BIF | 356.010578407 ALL |
| 20 BIF | 712.021156814 ALL |
| 50 BIF | 1780.05289203 ALL |
| 100 BIF | 3560.10578407 ALL |
| 500 BIF | 17800.5289203 ALL |
| 1000 BIF | 35601.0578407 ALL |
Burundi Frank
A burundi frank (BIF) Burundi hivatalos pénzneme, amelyet a mindennapi tranzakciók során használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A burundi frankot 1964-ben vezették be, a belga Kongó frankját váltva Burundi függetlensége után. Az évek során különböző újraértékeléseken és inflációs korrekciókon ment keresztül.
Jelenlegi használat
Ma a BIF széles körben használt Burundi-ban minden pénzügyi tranzakcióhoz, a Burundi Központi Bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel. Az országban továbbra is törvényes fizetőeszköz.
Albán Lek
Az albán lek (ALL) Albánia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciók és pénzügyi cserék során használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
Az albán lek 1926-ban került bevezetésre, helyettesítve az albán frankot, és több reformon ment keresztül, jelenlegi változata 1992 óta van kibocsátva, hogy stabilizálja a gazdaságot a kommunizmus bukása után.
Jelenlegi használat
Az albán lek aktívan használatos Albániában mint elsődleges valuta minden fizetési, banki és pénzügyi tranzakcióban.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Burundi frank Albán Lek-ban?
1 Burundi frank (BIF) = 35.6010578407 Albán Lek (ALL).
Hogyan váltod át a Burundi frank-t Albán Lek-ra?
Szorozd meg a Burundi frank értéket 35.6010578407-szel. Például 25 BIF × 35.6010578407 = 890.026446017 ALL.
Mennyi 10 Burundi frank Albán Lek-ban?
10 BIF = 356.010578407 ALL.
Melyik egység nagyobb, a Burundi frank vagy a Albán Lek?
A Burundi frank a nagyobb egység: 1 BIF = 35.6010578407 ALL.