Átalakítás Bahreini Dírham erre: Ausztrál Dollár

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Bahreini Dírham [BHD] erre: Ausztrál Dollár [AUD], vagy Átalakítás Ausztrál Dollár erre: Bahreini Dírham.

1 BHD = 0.245880198797 AUD. A Bahreini Dírham Ausztrál Dollár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.245880198797-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 AUD = 4.0670212766 BHD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 BHD = 0.245880198797 AUD
  • 1 AUD = 4.0670212766 BHD
  • 10 BHD = 2.45880198797 AUD
  • 100 BHD = 24.5880198797 AUD



Hogyan lehet átalakítani Bahreini Dírham erre: Ausztrál Dollár

1 BHD = 0.245880198796756 AUD

Példa: átalakít 15 BHD erre: AUD:
15 BHD = 15 × 0.245880198796756 AUD = 3.68820298195135 AUD


Bahreini Dírham erre: Ausztrál Dollár Átalakítási táblázat

Bahreini Dírham Ausztrál Dollár
1 BHD 0.245880198797 AUD
2 BHD 0.491760397594 AUD
3 BHD 0.73764059639 AUD
5 BHD 1.22940099398 AUD
10 BHD 2.45880198797 AUD
20 BHD 4.91760397594 AUD
50 BHD 12.2940099398 AUD
100 BHD 24.5880198797 AUD
500 BHD 122.940099398 AUD
1000 BHD 245.880198797 AUD

Bahreini Dírham

A Bahreini Dírham (BHD) Bahrein hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Bahreini Dírhamot 1965-ben vezették be, helyettesítve a Perzsa-öböl rúpiját, és különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása és a valuta rendszer modernizálása érdekében.

Jelenlegi használat

A BHD-t széles körben használják Bahreinben a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és kötve van az amerikai dollárhoz fix árfolyamon.


Ausztrál Dollár

Az ausztrál dollár (AUD) Ausztrália hivatalos valutája, amelyet az ország területein és néhány Csendes-óceáni szigetországban használnak.

Történet/Keletkezés

1966-ban vezették be, az ausztrál font helyett. Kezdetben a brit fonttal volt kötve, majd 1983-ban áttértek a szabadon lebegő árfolyamrendszerre.

Jelenlegi használat

Az AUD széles körben használatos Ausztráliában és területein, mint nemzetközi kereskedelem és pénzügyek egyik fő valutája, és a világ egyik legkeresettebb valutája.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Bahreini Dírham Ausztrál Dollár-ban?

1 Bahreini Dírham (BHD) = 0.245880198797 Ausztrál Dollár (AUD).

Hogyan váltod át a Bahreini Dírham-t Ausztrál Dollár-ra?

Szorozd meg a Bahreini Dírham értéket 0.245880198797-szel. Például 25 BHD × 0.245880198797 = 6.14700496992 AUD.

Mennyi 10 Bahreini Dírham Ausztrál Dollár-ban?

10 BHD = 2.45880198797 AUD.

Melyik egység nagyobb, a Bahreini Dírham vagy a Ausztrál Dollár?

A Ausztrál Dollár a nagyobb egység: 1 BHD csak 0.245880198797 AUD-nek felel meg.



Átalakítás Bahreini Dírham Erre: Egyéb Valuta Egységek