Átalakítás Bangladeshi Taka erre: Bermudai Dollár

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Bangladeshi Taka [BDT] erre: Bermudai Dollár [BMD], vagy Átalakítás Bermudai Dollár erre: Bangladeshi Taka.

1 BDT = 121.6632 BMD. A Bangladeshi Taka Bermudai Dollár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 121.6632-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 BMD = 0.00821941227914 BDT). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 BDT = 121.6632 BMD
  • 1 BMD = 0.00821941227914 BDT
  • 10 BDT = 1216.632 BMD
  • 100 BDT = 12166.32 BMD



Hogyan lehet átalakítani Bangladeshi Taka erre: Bermudai Dollár

1 BDT = 121.6632 BMD

Példa: átalakít 15 BDT erre: BMD:
15 BDT = 15 × 121.6632 BMD = 1824.948 BMD


Bangladeshi Taka erre: Bermudai Dollár Átalakítási táblázat

Bangladeshi Taka Bermudai Dollár
1 BDT 121.6632 BMD
2 BDT 243.3264 BMD
3 BDT 364.9896 BMD
5 BDT 608.316 BMD
10 BDT 1216.632 BMD
20 BDT 2433.264 BMD
50 BDT 6083.16 BMD
100 BDT 12166.32 BMD
500 BDT 60831.6 BMD
1000 BDT 121663.2 BMD

Bangladeshi Taka

A Bangladeshi Taka (BDT) Bangladesh hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Taka 1972-ben került bevezetésre, helyettesítve a pakisztáni rúpiát, miután Banglades függetlenséget nyert. Az évek során különböző címleteken és reformokon ment keresztül a valuta stabilizálása és modernizálása érdekében.

Jelenlegi használat

A BDT aktívan használatos mindennapi tranzakciókban, banki műveletekben és nemzetközi kereskedelemben, amelyben Banglades vesz részt. A Bangladesi Bank, az ország központi bankja kezeli.


Bermudai Dollár

A Bermudai Dollár (BMD) Bermuda hivatalos valutája, amelyet a területen belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

1970-ben vezették be, a Bermudai Dollár a Bermudai Fontot váltotta fel egyenlő értékben, összhangban Bermuda valutája az amerikai dollárral a gazdasági stabilitás és kényelem érdekében.

Jelenlegi használat

A Bermudai Dollár széles körben elfogadott Bermudán, gyakran egyenlő értékben az amerikai dollárral, és mindennapi tranzakciókban, banki műveletekben és kereskedelemben használják a területen belül.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Bangladeshi Taka Bermudai Dollár-ban?

1 Bangladeshi Taka (BDT) = 121.6632 Bermudai Dollár (BMD).

Hogyan váltod át a Bangladeshi Taka-t Bermudai Dollár-ra?

Szorozd meg a Bangladeshi Taka értéket 121.6632-szel. Például 25 BDT × 121.6632 = 3041.58 BMD.

Mennyi 10 Bangladeshi Taka Bermudai Dollár-ban?

10 BDT = 1216.632 BMD.

Melyik egység nagyobb, a Bangladeshi Taka vagy a Bermudai Dollár?

A Bangladeshi Taka a nagyobb egység: 1 BDT = 121.6632 BMD.



Átalakítás Bangladeshi Taka Erre: Egyéb Valuta Egységek