Átalakítás Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka erre: Salvadori Colón
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka [BAM] erre: Salvadori Colón [SVC], vagy Átalakítás Salvadori Colón erre: Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka.
1 BAM = 0.190757784756 SVC. A Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka Salvadori Colón-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.190757784756-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 SVC = 5.242250015 BAM). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 BAM = 0.190757784756 SVC
- 1 SVC = 5.242250015 BAM
- 10 BAM = 1.90757784756 SVC
- 100 BAM = 19.0757784756 SVC
Hogyan lehet átalakítani Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka erre: Salvadori Colón
1 BAM = 0.190757784756427 SVC
Példa: átalakít 15 BAM erre: SVC:
15 BAM = 15 × 0.190757784756427 SVC = 2.8613667713464 SVC
Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka erre: Salvadori Colón Átalakítási táblázat
| Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka | Salvadori Colón |
|---|---|
| 1 BAM | 0.190757784756 SVC |
| 2 BAM | 0.381515569513 SVC |
| 3 BAM | 0.572273354269 SVC |
| 5 BAM | 0.953788923782 SVC |
| 10 BAM | 1.90757784756 SVC |
| 20 BAM | 3.81515569513 SVC |
| 50 BAM | 9.53788923782 SVC |
| 100 BAM | 19.0757784756 SVC |
| 500 BAM | 95.3788923782 SVC |
| 1000 BAM | 190.757784756 SVC |
Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka
A Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka (BAM) Bosznia és Hercegovina hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciók és pénzügyi cserék során használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
1998-ban vezették be, a BAM helyettesítette a boszniai és hercegovinai dinárt az ország pénzügyi reformja és stabilizációs erőfeszítései után a boszniai háború után. Fix árfolyamon van kötve az euróhoz, biztosítva a stabilitást.
Jelenlegi használat
A BAM széles körben használt Bosznia és Hercegovina egész területén minden fizetési módhoz, beleértve a készpénzt, banki és elektronikus tranzakciókat. Az ország hivatalos valutája marad, és a Bosznia és Hercegovina Központi Bankja kezeli.
Salvadori Colón
A Salvadori Colón (SVC) El Salvador hivatalos valutája volt 2001-ig, mint az ország pénzneme a mindennapi tranzakciókhoz.
Történet/Keletkezés
1892-ben vezették be, a Salvadori Colón felváltotta a pesót, és 2001-ig használták, amikor El Salvador az Egyesült Államok dollárját fogadta el hivatalos valutának. Christopher Columbus (Cristóbal Colón) után nevezték el.
Jelenlegi használat
A Salvadori Colón már nem forgalomban; 2001-ben felváltotta az amerikai dollár, és ma már elavult, nincs jelenlegi használata tranzakciókban.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka Salvadori Colón-ban?
1 Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka (BAM) = 0.190757784756 Salvadori Colón (SVC).
Hogyan váltod át a Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka-t Salvadori Colón-ra?
Szorozd meg a Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka értéket 0.190757784756-szel. Például 25 BAM × 0.190757784756 = 4.76894461891 SVC.
Mennyi 10 Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka Salvadori Colón-ban?
10 BAM = 1.90757784756 SVC.
Melyik egység nagyobb, a Bosznia-Hercegovina Konvertibilis Márka vagy a Salvadori Colón?
A Salvadori Colón a nagyobb egység: 1 BAM csak 0.190757784756 SVC-nek felel meg.