Átalakítás Argentín Peso erre: Etióp Birr
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Argentín Peso [ARS] erre: Etióp Birr [ETB], vagy Átalakítás Etióp Birr erre: Argentín Peso.
1 ARS = 9.26665651814 ETB. A Argentín Peso Etióp Birr-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 9.26665651814-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 ETB = 0.107913787248 ARS). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 ARS = 9.26665651814 ETB
- 1 ETB = 0.107913787248 ARS
- 10 ARS = 92.6665651814 ETB
- 100 ARS = 926.665651814 ETB
Hogyan lehet átalakítani Argentín Peso erre: Etióp Birr
1 ARS = 9.26665651813708 ETB
Példa: átalakít 15 ARS erre: ETB:
15 ARS = 15 × 9.26665651813708 ETB = 138.999847772056 ETB
Argentín Peso erre: Etióp Birr Átalakítási táblázat
| Argentín Peso | Etióp Birr |
|---|---|
| 1 ARS | 9.26665651814 ETB |
| 2 ARS | 18.5333130363 ETB |
| 3 ARS | 27.7999695544 ETB |
| 5 ARS | 46.3332825907 ETB |
| 10 ARS | 92.6665651814 ETB |
| 20 ARS | 185.333130363 ETB |
| 50 ARS | 463.332825907 ETB |
| 100 ARS | 926.665651814 ETB |
| 500 ARS | 4633.32825907 ETB |
| 1000 ARS | 9266.65651814 ETB |
Argentín Peso
Az Argentín Peso (ARS) Argentína hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
Az Argentín Peso először 1881-ben került bevezetésre, helyettesítve az Argentín Austral-t. Többször átválogatták és reformálták, jelenlegi formáját 1992-ben kapta meg, miután hiperinfláció és valuta instabilitás időszakát élte át.
Jelenlegi használat
Ma az ARS Argentínában a törvényes fizetőeszköz, amelyet mindennapi tranzakciókra, bankolásra és kereskedelemre használnak. Az Argentín Nemzeti Bank kezeli, és továbbra is inflációs nyomásnak és gazdasági ingadozásoknak van kitéve.
Etióp Birr
Az etióp birr (ETB) Etiópia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A birr-t 1894-ben vezették be, helyettesítve a Mária Terézia-tálert, és az évek során különböző reformokon és tizedesítésen ment keresztül az etióp valuta rendszerének modernizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma az etióp birr aktívan használatos Etiópia törvényes fizetőeszközeként, a pénzérmék és bankjegyek mindennapi tranzakciókra és gazdasági tevékenységekre keringenek.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Argentín Peso Etióp Birr-ban?
1 Argentín Peso (ARS) = 9.26665651814 Etióp Birr (ETB).
Hogyan váltod át a Argentín Peso-t Etióp Birr-ra?
Szorozd meg a Argentín Peso értéket 9.26665651814-szel. Például 25 ARS × 9.26665651814 = 231.666412953 ETB.
Mennyi 10 Argentín Peso Etióp Birr-ban?
10 ARS = 92.6665651814 ETB.
Melyik egység nagyobb, a Argentín Peso vagy a Etióp Birr?
A Argentín Peso a nagyobb egység: 1 ARS = 9.26665651814 ETB.