Átalakítás Angolai Kwanza erre: Pápua Új-Guinea Kina

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Angolai Kwanza [AOA] erre: Pápua Új-Guinea Kina [PGK], vagy Átalakítás Pápua Új-Guinea Kina erre: Angolai Kwanza.

1 AOA = 218.959899033 PGK. A Angolai Kwanza Pápua Új-Guinea Kina-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 218.959899033-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 PGK = 0.00456704631494 AOA). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 AOA = 218.959899033 PGK
  • 1 PGK = 0.00456704631494 AOA
  • 10 AOA = 2189.59899033 PGK
  • 100 AOA = 21895.9899033 PGK



Hogyan lehet átalakítani Angolai Kwanza erre: Pápua Új-Guinea Kina

1 AOA = 218.959899033195 PGK

Példa: átalakít 15 AOA erre: PGK:
15 AOA = 15 × 218.959899033195 PGK = 3284.39848549793 PGK


Angolai Kwanza erre: Pápua Új-Guinea Kina Átalakítási táblázat

Angolai Kwanza Pápua Új-Guinea Kina
1 AOA 218.959899033 PGK
2 AOA 437.919798066 PGK
3 AOA 656.8796971 PGK
5 AOA 1094.79949517 PGK
10 AOA 2189.59899033 PGK
20 AOA 4379.19798066 PGK
50 AOA 10947.9949517 PGK
100 AOA 21895.9899033 PGK
500 AOA 109479.949517 PGK
1000 AOA 218959.899033 PGK

Angolai Kwanza

Az angolai Kwanza (AOA) Angola hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Kwanza-t 1977-ben vezették be, az angolai escudo helyett, miután Angola függetlenné vált Portugáliától. Többször átdolgozták az infláció és gazdasági változások miatt.

Jelenlegi használat

Az AOA aktívan használatos Angola törvényes fizetőeszközeként, a pénzérmék és bankjegyek országszerte forognak. Az Angola Nemzeti Bankja kezeli.


Pápua Új-Guinea Kina

A Pápua Új-Guinea Kina (PGK) hivatalos pénznem Pápua Új-Guineában, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

1975-ben vezették be, az ausztrál dollárt váltva, a Kina célja egy nemzeti pénznem létrehozása és a gazdasági függetlenség előmozdítása Pápua Új-Guineában.

Jelenlegi használat

A Kina aktívan használatos mindennapi tranzakciókban, banki műveletekben és kereskedelemben Pápua Új-Guineában, a központi bank, a Pápua Új-Guinea Bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Angolai Kwanza Pápua Új-Guinea Kina-ban?

1 Angolai Kwanza (AOA) = 218.959899033 Pápua Új-Guinea Kina (PGK).

Hogyan váltod át a Angolai Kwanza-t Pápua Új-Guinea Kina-ra?

Szorozd meg a Angolai Kwanza értéket 218.959899033-szel. Például 25 AOA × 218.959899033 = 5473.99747583 PGK.

Mennyi 10 Angolai Kwanza Pápua Új-Guinea Kina-ban?

10 AOA = 2189.59899033 PGK.

Melyik egység nagyobb, a Angolai Kwanza vagy a Pápua Új-Guinea Kina?

A Angolai Kwanza a nagyobb egység: 1 AOA = 218.959899033 PGK.



Átalakítás Angolai Kwanza Erre: Egyéb Valuta Egységek