Átalakítás Egyesült Arab Emírségek Dirhamja erre: Argentín Peso

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Egyesült Arab Emírségek Dirhamja [AED] erre: Argentín Peso [ARS], vagy Átalakítás Argentín Peso erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja.

1 AED = 0.0029004793985 ARS. A Egyesült Arab Emírségek Dirhamja Argentín Peso-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0029004793985-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 ARS = 344.77059224 AED). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 AED = 0.0029004793985 ARS
  • 1 ARS = 344.77059224 AED
  • 10 AED = 0.029004793985 ARS
  • 100 AED = 0.29004793985 ARS



Hogyan lehet átalakítani Egyesült Arab Emírségek Dirhamja erre: Argentín Peso

1 AED = 0.00290047939850099 ARS

Példa: átalakít 15 AED erre: ARS:
15 AED = 15 × 0.00290047939850099 ARS = 0.0435071909775149 ARS


Egyesült Arab Emírségek Dirhamja erre: Argentín Peso Átalakítási táblázat

Egyesült Arab Emírségek Dirhamja Argentín Peso
1 AED 0.0029004793985 ARS
2 AED 0.005800958797 ARS
3 AED 0.0087014381955 ARS
5 AED 0.0145023969925 ARS
10 AED 0.029004793985 ARS
20 AED 0.05800958797 ARS
50 AED 0.145023969925 ARS
100 AED 0.29004793985 ARS
500 AED 1.45023969925 ARS
1000 AED 2.9004793985 ARS

Egyesült Arab Emírségek Dirhamja

Az Egyesült Arab Emírségek Dirhamja (AED) az Egyesült Arab Emírségek hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

Az AED-t 1973-ban vezették be, és a Katar- és Dubai-riyal helyett, hogy egységesítse az emírségekben használt különböző valutákat és létrehozzon egy nemzeti pénzügyi rendszert.

Jelenlegi használat

Az AED széles körben használt az Egyesült Arab Emírségekben mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és elismert stabil és megbízható valutának a régióban.


Argentín Peso

Az Argentín Peso (ARS) Argentína hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

Az Argentín Peso először 1881-ben került bevezetésre, helyettesítve az Argentín Austral-t. Többször átválogatták és reformálták, jelenlegi formáját 1992-ben kapta meg, miután hiperinfláció és valuta instabilitás időszakát élte át.

Jelenlegi használat

Ma az ARS Argentínában a törvényes fizetőeszköz, amelyet mindennapi tranzakciókra, bankolásra és kereskedelemre használnak. Az Argentín Nemzeti Bank kezeli, és továbbra is inflációs nyomásnak és gazdasági ingadozásoknak van kitéve.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Egyesült Arab Emírségek Dirhamja Argentín Peso-ban?

1 Egyesült Arab Emírségek Dirhamja (AED) = 0.0029004793985 Argentín Peso (ARS).

Hogyan váltod át a Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-t Argentín Peso-ra?

Szorozd meg a Egyesült Arab Emírségek Dirhamja értéket 0.0029004793985-szel. Például 25 AED × 0.0029004793985 = 0.0725119849625 ARS.

Mennyi 10 Egyesült Arab Emírségek Dirhamja Argentín Peso-ban?

10 AED = 0.029004793985 ARS.

Melyik egység nagyobb, a Egyesült Arab Emírségek Dirhamja vagy a Argentín Peso?

A Argentín Peso a nagyobb egység: 1 AED csak 0.0029004793985 ARS-nek felel meg.



Átalakítás Egyesült Arab Emírségek Dirhamja Erre: Egyéb Valuta Egységek